Meslektaşlarından Vali NAYİR'e Hayırlı olsun ziyareti

Son Valiler Kararnamesi ile Kütahya Valiliği görevine atanan Vali Dr. Ömer Toraman,  Mülkiye Başmüfettişi Azmi Çelik ve emekli Vali Şemsettin Uzun, Vali Ahmet Hamdi Nayir'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Meslektaşlarından Vali NAYİR'e Hayırlı olsun ziyareti

İlk olarak emekli Vali Şemsettin Uzun’u makamında ağırlayan Vali Ahmet Hamdi Nayir, ziyaretleri ve güzel dilekleri için kendisine teşekkür ederken, emekli Vali Uzun da Sayın Valimize yeni görev yerinin hayırlı olması temennisinde bulundu.
Daha sonra Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman ve Mülkiye Başmüfettişi Azmi Çelik’i ağırlayarak makamında bir süre görüşen Vali Ahmet Hamdi Nayir, ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu dile getirdi. kocaali 
Valilik Şeref Defterini imzalayan Vali Dr. Toraman ve Mülkiye Başmüfettişi Çelik, misafirperverlikleri için Sayın Valimize teşekkür ettiler.


Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette iki yıl boyunca görev yaptığı Kütahya ilinin kendisi için özel bir yeri olduğunu belirten Vali Ahmet Hamdi Nayir, Vali Dr. Ömer Toraman’a Kütahya ilindeki görevinde başarılar diledi.
 

Sakarya Valiliği Basın Şube

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2018, 10:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER