MÜSİAD Başkanı Coşkun Regaip Kandilini Kutladı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun bu günün Regaip kandili olması sebebiyle bir açıklama yaptı.

MÜSİAD Başkanı Coşkun Regaip Kandilini Kutladı

Açıklamasında Regaip Kandilinin İslam âlemi açısından önemine değinen MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, “Rahmet, bereket ve mağfiret mevsimi olan üç aylara ve Yüce Allah'ın mümin kullarına bol ihsan ve ikramlar yaptığı müstesna gecelerimizden biri olan Regaip Kandiline ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. kocaali

Regaip Kandili, manevi duyguların canlanmasını, insanların hata ve günahlarını sorgulayıp kendisini yenilemesini sağlayan özel gecelerden biridir. Peygamberimiz bu mübarek gecede yapılan dua ve ibadetlerin kabul edileceğini müjdelemiştir. Bu rahmet gecesini en güzel şekilde değerlendirmek, hem kendimiz, hem de tüm insanlık için büyük hayırlar getirecektir. 

Müstesna gecelerimizden biri olan Regaip Kandilinin manevi bereket ve faziletiyle insanlarımız arasında sevgi ve kardeşlik duygularının güçlenmesine, yeryüzünde devam eden şiddet ve terörün son bulması ve tüm dünyanın huzur ve barışla dolmasına vesile olması temennisiyle Regaip Kandilinizi kutlar, kandilin ülkemize, milletimize, İslâm âlemine ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini dilerim.” Şeklinde konuştu.

Sakarya MÜSİAD

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2018, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER