MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun’dan 29 Ekim Mesajı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir basın açıklaması yaptı.

MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun’dan 29 Ekim Mesajı

Bu topraklar bize atalarımızın mirası kocaali
Yaşadığımız coğrafyanın vatandaşlar için ne denli öneme sahip olduğuna değinen MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, “üzerinde yaşadığımız topraklar yüz yıllardır bizim olan topraklardır. Bu topraklar savaşlarda çarpışarak, mücadele edilerek alınmış topraklardır. En mühimi ise ülkemizde adım attığımız hiçbir yer yoktur ki şehitlerimizin kanı ile boyanmamış olsun. Bu sebepten dolayı İstiklal şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un da ‘bastığın yerlere toprak diyerek geçme, tanı’ dediği gibi her bir Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşının bastığı topraklar altın da, biz toprak üzerinde rahat rahat gezelim diye şehit olma şerefine nail olmuş askerlerimizi unutmaması ve her zaman bunu anması gerekir.” Dedi.

Cumhuriyetimiz daim olsun
Tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlayan MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, “ülke içerisinde veya ülke dışarısında, içerisinde Türkiye Cumhuriyeti sevgisi olan bütün vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutlarım. Türkiye Cumhuriyeti içerisindeki vatansever halkımızın Ülke sevdasını ve bağımsızlığımızı hiçbir zaman kaybetmememizi niyaz ederim. “ Şeklinde konuştu. 

Sakarya MÜSİAD

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER