Oyuna gelmedik, oyunu bozduk

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun 15 Temmuz hain kalkışmasının yıl dönümünde açıklamalarda bulundu.

Oyuna gelmedik, oyunu bozduk

Hain kalkışmanın yıl dönümü münasebetiyle açıklamada bulunan MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, “Geçen sene tam da bu tarihlerde ülkemize ve milletimize haince bir saldırı girişiminde bulunuldu. Ancak aziz milletimiz bu haince kalkışma karşısında memleketinin istikbali için tankların ve tüfeklerin önüne kendini siper eti. Kimi bu kutlu mücadele de şehadet şerbetinden nasiplenme mükâfatına nail olurken, kimi ise verdiği mücadele ile gazi ünvanına erişti. 
Kendini iyilik timsali olarak tanıtıp bizleri aldatan, dini ve güzel ahlaka kullanarak kötü emellerine alet edenleri kınıyorum. Onları önce Yüce Allah’a sonrada devletimizin adaletine havale ediyorum. Mazlumun ahı yerde kalmaz ve zalimler illaki müstahakkını bulur.
Bu haince gecenin mübarek sabahına erişmemiz için canını feda edenlere Allahtan rahmet diliyorum. Yine o sabaha erişmemiz için bütün bir gece Kuran-ı Kerim’i hatmeden ve duaları ile bizlere güç veren, bizleri koruyan aziz milletimize, analarımıza ve babalarımıza bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Rabbim onlardan razı olsun.” Şeklinde konuştu.  

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER