Pamukova’da şehitler yad edildi

Sakarya Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı, Serdivan Gençlik Merkezi,Dil Eğitimleri Kapsamında açılan İşaret Dili eğitimi alan gençler ve İnavasyon Atölyesi kapsamında ,

Pamukova’da şehitler yad edildi

Bilgisayar eğitimlerine devam eden gençler, Pamukova Bakacak Ulusal Kamp Eğitim  Merkezin’de Şehit Kaymakam Muhammet Fatih Safitürk anısına yazılan kitap Serdivan Gençlik Merkezi tarafından  öğrencilere dağıtılarak öğrenciler ve Gençlik liderleri  ile birlikte   kitap okuma halkaları oluşturdular.

Kampa katılan gençler ellerinde Türk Bayrakları ile Şehitler için dua ederek asla unutmayacaklarını dile getirerek “Şehitler Ölmez Vatan Bölünmez” sloganları attılar. 

Pamukova İlçe Spor Müdürlüğü tarafından ise Şehit Halil Demir anısına,  Futbol Müsabakası düzenlendi. 16 takımın katıldığı müsabakalar çekişmeli geçerken, müsabakalar fair play çerçevesinde gerçekleşti. Müsabakalardan  Özgür Elektrik takımı şampiyon olarak ayrılırken, Arena Cafe ikinci Ak Gençlik takımı da üçüncü olarak tamamladı. Takımlara ödül ve madalyaları Pamukova İlçe Spor Müdürü ve aynı zamanda Pamukova 1968 Teknik Direktörü, Mehmet Atmaca tarafından taktim edildi. 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER