Personelden Feslihan'a Uğurlama

2012 yılı Vali Yardımcıları ve Kaymakam Kararnamesi ile Burdur İl Hukuk İşleri Müdürlüğüne atanan Kocaali Kaymakamı Mustafa Cİhad Feslihan ilçeden ayrılmak için hazırlıklarını sürdürürken meslektaşları ise kendisi için veda programları düzenlemeye devam ediyor.

Personelden Feslihan'a Uğurlama
Geçtiğimiz günlerde Bahçem Düğün Salonu'nda düzenlenen davette ilçe esnafları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve daire amirleri ile bir araya gelerek vedalaşan Feslihan ardından kaymakamlık personeli tarafından düzenlenen akşam yemeği programında ayrılık duygusunu ikinci kez yaşadı.

Kocaali Merkez Plajı AKMN Cafe'de gerçekleşen programa Kaymakam Mustafa Cihad Feslihan ailesi ile birlikte katılırken, kaymakamlık personeli ve daire amirlerinden oluşan yaklaşık otuz kişi Feslihan'ın yanında yer aldı. Programa Kocaali Müftüsü Ahmet Halıcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Altın, eski Mal Müdürü Şener Çıvak, İlçe Tarım Müdürü Muhammed Aksoy, İlçe Nüfus Müdürü Yücel Tekcan, Özel İdare Müdürü Asım Vurgun, Yazı İşleri Müdiresi Rümeysa Kuru, Tapu Müdürü Şahzade Gültekin, Ziraat Bankası Müdürü Hüseyin Bağrıaçık'ın yanı sıra çok sayıda kaymakamlık personeli katıldı.

Bu hafta itibari ile ilçedeki görevine son noktayı koyacak olan Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan organize edilen davetten dolayı kaymakamlık personeline teşekkür etti. Burdur'daki görevine başlangıç yapılmasının ardından doktora yapmak üzere dört yıllık süre için yurt dışına gideceğini ifade eden Feslihan, "Kocaali'ye uzun yıllar görev yapmak ümidi ile gelmiştim ancak, görev gereği bu birlikteliğimiz yaklaşık bir yıl sürdü. Görev gereği yurt dışına gitmeye hazırlanıyorum. Mesafeler uzak olması artık bir anlam ifade etmiyor.

Yurt dışında olsamda Kocaali'yi sürekli takip edeceğim. Bu nazik davranışınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum" dedi. Kocaali Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan, Cuma günü ilçeden ayrılacak.

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2013, 14:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER