Proje toplantısı yapıldı

Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığı ile Doğu Marmara Kalkınma Ajansının 2019 İmalat Sanayiine Yönelik Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programı Kapsamında...

Proje toplantısı yapıldı

Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanına yönelik yaptığı 777.640 TL bütçeli “Otomotiv Endüstrisinde Yenilikçi Kalite Kontrol ve Test Sistemleri” adlı proje tanıtım toplantısı SATSO meclis salonunda yapıldı.

Toplantıya İl Millî Eğitim Müdürü Fazilet DURMUŞ, Adapazarı Belediye Başkan Vekili Yavuz MEŞE, Adapazarı İlçe Millî Eğitim Müdürü Coşkun BAKIRTAŞ, SUBÜ Teknoloji Fakültesi Dekanı Yusuf ÇAY, SATSO Genel Sekreteri Teyfik ÖZTÜRK, OTOKAR, TOYOTA ve Başak Traktör yetkilileri ve okul müdürleri katıldı.


Fatih Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığı ve Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş., Otokar Otomotiv ve Savunma Sanayi A.Ş, Başak Traktör A.Ş. firmalarının iştirakleriyle 24 ay sürecek olan “Otomotiv Endüstrisinde Yenilikçi Kalite Kontrol ve Test Sistemleri” projesi Doğu Marmara Kalkınma Ajansının 2019 İmalat Sanayiine Yönelik Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programı, Sakarya projelerinin en yüksek bütçeli projesi oldu.
 

Adapazarı Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER