Sakarya GİAD’tan yakışan İftar

Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği; TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral’ın katılımıyla üyelerine yakışır bir İftar Programı düzenledi. Programa; Sakarya Protokolünün yanı sıra 300’e yakın davetli katıldı.

Sakarya GİAD’tan yakışan İftar

Kısa adı SAKARYAGİAD olan Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği; TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral’ın katılımıyla üyelerine yakışır bir İftar Programı düzenledi. Programa; Sakarya Protokolünün yanı sıra 300’e yakın davetli katıldı.

Seçkin davetliler topluluğu
Sakarya Genç Girişimciler ve İş Adamları Derneği (SAKARYAGİAD); Serdivan Qubbe Garden’da protokol ve üyelerine yönelik muhteşem bir İftar Programı gerçekleştirdi. SAKARYAGİAD Başkanı ve TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi Gökhan Korkmaz’ın ev sahipliğinde gerçekleşen İftar’a; 10.000’e yakın üyesi ile önemli bir sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu’nun (TÜGİK) Genel Başkanı Erkan Güral başta olmak üzere; Sakarya İl Jandarma Komutanı Albay Emin Dursun, Sakarya İl Emniyet Müdür Yardımcısı Eftal Sinan, MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun, Başkan yardımcısı Zafer Boz, SASİAD Başkanı Bülent Esmer, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri Emrullah Terzioğlu ve Fatma Aygün Kahya, Sakarya İnşaat Mühendisleri Odası Başkanı Hüsnü Gürpınar, Sakarya Muhtarlar Federasyonu Başkanı Erdal Erdem, Sakarya Müteahhitler Birliği Başkan Yardımcıları Cengiz Bayar ve Ali Çelik, SAÜ Teknoloji Fakültesi İnşaat Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ahmet Celal Apay, TÜGİK Genel Başkan Yardımcısı Kadir Akboz, TÜGİK Genel Sekreteri Tanzer Polat Yılmaz, TÜGİK Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Özdemir, Abdülrahim Noyan, İzmitGiad Başkanı Yusuf Erenkaya, YenişehirGiad Başkanı Samet Düvencioğlu, İznikGiad Başkanı Mehmet Kumcu, Sakarya Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Genel Sekreteri Yıldıray Yılmaz ve üyeler ile basın mensupları olmak üzere yaklaşık 300’e yakın davetli katıldı.

TÜGİK camiası içerisinde de örnek gösterilen Başkan
İlahi ve semazen gösterilerinin de renk kattığı, nezih, sohbet dolu ve nostalji havasında geçen programda davetliler ile birebir ilgilenen SakaryaGİAD Başkanı Gökhan Korkmaz, yaptığı açılış konuşmasında iftar davetine katılanlara teşekkür ederken, Sakaryagiad ve TÜGİK Konfederasyon ile çalışmaları hakkında bilgiler aktardı. Başbakan Binali Yıldırım’ın daveti ile katıldığı programdan moral ile döndüklerini ifade eden Başkan Korkmaz; iş camiasında da Başbakan Binali Yıldırım’ın ‘yatırımlarınıza devam edin’ mesajını iletti. Başkan Korkmaz; aynı zamanda yönetim kurulu üyesi olmaktan gurur duyduğunu ifade ettiği TÜGİK’in Genel Başkanı Erkan Güral liderliğinde daha güçlü ekonomi için gerçekleşecek programları destekleyeceklerini açıkladı. TÜGİK Genel Başkanı Erkan Güral ise yaptığı selamlama konuşmasında; SakaryaGİAD’ın başarılı ve çok özel bir dernekleri olduğuna değinirken, çalışmaları TÜGİK camiası içerisinde de örnek gösterilen Başkan Korkmaz ve GİAD ailesine övgü dolu sözler ile teşekkür etti. 
 

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER