Sakarya Üniversitesi Kampüs Camii’nde Kardeşlik İftarı

Sakarya Üniversitesinde Ramazan-ı Şerif Ayının ilk iftarı öğrencilerin yoğun katılımıyla Kampüs Camiinde gerçekleştirildi.

Sakarya Üniversitesi Kampüs Camii’nde Kardeşlik İftarı

Kurulan iftar çadırına Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Barış Tamer Tonguç ve Prof. Dr. Temel Gürdal katıldı.

Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan iftar programında yaptığı konuşmasında, “Ramazan Ayı mübarek bir ay bu vesile ile kampüsümüz de şenlendi. Büyükşehir Belediyemizin de desteğiyle hafta içi her gün bu çadırda sizlere iftar yemeği, ikram edilecek. Hayırlı ve huzurlu bir ramazan temennisinde bulunuyorum. Ramazanın bu ilk günlerinde gireceğiniz ara sınavlarınızda başarılar diliyorum” dedi.

İftar öncesi konuşan Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, “Değerli öğrenci kardeşlerim, Ramazan Ayınızı tebrik ediyorum, içinde bulunduğumuz bu bereketli ayda sizlerle aynı sofraya oturmaktan mutluluk duyuyorum, Mevla’m tutuğumuz oruçları kabul etsin” ifadesini kullandı. Başkan

Yüce, vize haftası için öğrenciler başarılar diledi.

İftar programı ilahi ve sema gösterisi ile sona erdi.

Haber: Süleyman Yıldız
Fotoğraf: Duhan Soruklu

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER