Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir TRT HABER Temsilciliği Ziyaret Etti

TRT Haber Sakarya İl Temsilciliğinde İl Temsilcisi Mehmet Karakaş, Kadir Karakaş  ve Sapanca Muhabiri İrfan Nişançık’ı  ziyaret eden Vali Ahmet Hamdi Nayir

Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir TRT HABER Temsilciliği Ziyaret Etti

TRT Haber Sakarya İl Temsilciliğinde İl Temsilcisi Mehmet Karakaş, Kadir Karakaş  ve Sapanca Muhabiri İrfan Nişançık’ı  ziyaret eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, dünyanın her yerinden ilgiyle izlenen TRT kanallarının son yıllardaki yükselişi ile daha saygın bir konumda olduğunu ifade ederek, bu anlamda İlimizin her alanda güzel haberlerle anılmasını dilediğini belirtti.

TRT HABER temsilcisi Karakaş’tan bilgi alan Vali Ahmet Hamdi Nayir,’ TRT kurumunun bir eğitim yuvasıdır. Ülkemizde ilk radyo ve İlk televizyon yayını gerçekleştiren TRT, kuruluşundan günümüze kadar haber yayıncılığı bakımından her zaman en iyisini yapmaya çalışmış ve bu dalda çok sayıda elaman yetiştirmiş. Bunun için TRT Kurumu alanında adeta bir okul konumundadır ’dedi.

TRT’nin kuruluşundan bu yana halkın sesi olarak yapmış olduğu doğru, yapıcı ve eğitici yayınlarına bundan sonrada devam edeceğini umduğunu ifade eden Vali Nayir, ‘TRT’nin artık, dünyanın her tarafına yayın yaparak, ulaştığını gururla görüyoruz. Türkiye’nin ve İlimizin sesini ve milletimizin kültürünü dünyanın her tarafına tanıtan, doğru ve kaliteli habercilik anlayışıyla, TRT’nin Sakarya’da gerçekleştirdiği çalışmalar destek veriyoruz’ diyerek temsilcileri tebrik etti .
Kadir  KARAKAŞ

Kadir KARAKAŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER