Şehit Ali Gaffar Okkan milletimizin gönlünde nadide bir yere sahiptir

19 yıl önce hain saldırı sonucu şehit olan Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okkan’ı anma programında konuşan Başkan Ekrem Yüce, “Şehidimize Rabbim’den rahmet diliyorum.

Şehit Ali Gaffar Okkan milletimizin gönlünde nadide bir yere sahiptir

Ahir dünyada yaşıyoruz. Bir gün hepimiz toprağa gireceğiz. Ama Şehidimiz Ali Gaffar Okkan, sadece toprağa değil, ülkemizin, milletimizin gönlüne girmiş vatan evladıdır. Bu vesileyle 19 yıl önce hain bir saldırı sonucu aramızdan ayrılan Şehit Emniyet Müdürü hemşehrimiz Ali Gaffar Okkan’ı rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Hendek Belediyesi ve Hendek Kaymakamlığı tarafından düzenlenen Şehit Ali Gaffar Okkan’ı anma programına katıldı. Hendek Aile Mezarlığı’nda gerçekleştirilen programda Vali Ahmet Hamdi Nayir, MHP Grupbaşkanvekili Muhammed Levent Bülbül, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, Hendek Kaymakamı Halil İbrahim Acır, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, 25. Dönem AK Parti Milletvekili Ali İnci, gaziler, Hendek eşrafı ve çok sayıda seveni yer aldı.

Rahmet ve minnetle
19 yıl önce hain saldırı sonucu şehit olan Emniyet Müdürü Ali Gaffar Okan’ı rahmet ve minnetle andığını ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Ekrem Yüce, “Bugün bizim için bir hüzün olmakla birlikte,  böyle bir evlada sahip olmak onur vericidir. Şehidimize Rabbim’den rahmet diliyorum. Ahir dünyada yaşıyoruz. Bir gün hepimiz toprağa gireceğiz. Ama Şehidimiz Ali Gaffar Okkan, sadece toprağa değil, ülkemizin gönlüne girmiş vatan evladıdır. Bu vesileyle 19 yıl önce hain bir saldırı sonucu aramızdan ayrılan Şehit Emniyet Müdürü hemşehrimiz Ali Gaffar Okkan başta olmak üzere ülkemizin huzuru ve güvenliği uğruna can veren aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER