Senden Umut Kesmem

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen “Gönüllülük” yarışmasında Sakarya Gençlik Merkezi, Sevgi ve Merhamet timi, Türkiye birincisi olmuştu.

Senden Umut Kesmem

Serdivan Gençlik Merkezi ekibi ve gönüllülerden oluşan ekip 2021 yılında olduğu gibi bu yılda yetim ve öksüz gençleri yalnız bırakmıyor.

Sevgi ve Merhamet Timi "Senden Umut Kesmem" projesi kapsamında bu soğuk kış günlerinde gönülleri ısıtmaya devam ediyor.
Genç gönüllüler "Senden Umut Kesmem" projesi ile sosyal ve maddi ihtiyaç boyutunda takip ettikleri 12 ihtiyaç sahibi yetim ailesini periyodik aralıklarla ziyaret ederek çocuklarla muhabbet ediyor, ailelere gençlik merkezlerinde ki  imkanları anlatıyor ve uygun faaliyetlere çocukları dahil ediyorlar.
Bu hafta içerisinde toplam 10 gönüllü üç gün art arda devam eden çalışmada 12 aile ziyareti gerçekleştirdi.
Ziyaret edilen aileler ve çocuklar, “Genç Gönüllülerin ilgi ve desteğinden memnuniyetlerini dile getirirken bizleri yalnız bırakmayan devlet büyüklerimize teşekkür ederiz” açıklamlarını yaptılar. 
Sakarya Gençlik Merkezi Müdürü Ali Okur ”Önümüzdeki süreçlerde  gönüllülerimiz işbirliği ile aile ziyaretlerine devam edilerek çocuklarla gençlik merkezinde etkinlik yapılmasını planlamakdayız bu çalışmalar da bizleri yanlız bırakmayan payidaşlarımıza gönüllü gençlerimize ve gençlik liderlerimize çok teşekkür ediyorum. Sevgi ve Merhamet timlerimiz her zaman halkımızın yanında olmaya,yüzlerini güldürmeye ve onları mutlu etmeye  devam edeceğiz” ifadelerine yer verdi.

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER