Serdivan Belediyesi Şubat Ayı Meclisi Gerçekleştirildi

Serdivan Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleşen ve üç maddenin görüşüldüğü Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı Yusuf Alemdar başkanlığında yapıldı. 

Serdivan Belediyesi Şubat Ayı Meclisi Gerçekleştirildi

Başkan Alemdar’dan Üç Aylar Mesajı

Meclis toplantısının açılış konuşmasında Mübarek üç ayları tebrik eden Başkan Alemdar; “Recep, Şaban ve Ramazan aylarını içerisinde bulunduran, Regaip Kandili ile başlayarak Kadir gecesi ile sona eren üç ayları idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Üç ayları iyilik ve huzur ile geçirmeli, dua kapılarının açık olduğu bu günleri iyi değerlendirmeliyiz.” dedi. 

Dostluk, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyede yaşandığı bugünlere bizleri ulaştıran Cenab-ı Allah’a şükranlarını sunduğunu belirten Başkan Alemdar, İslam coğrafyasını sararak bütün dünyaya yayılan bu mübarek zamanların, tüm hemşerilerimiz için hayırlı olmasını temenni ettiğini dile getirdi.

Meclis Gündeminin okunmasının ardından gerçekleşen toplantıda görüşülen tüm maddeler oybirliği ile kabul edildiği ve bir sonraki meclis toplantısının 1 Mart 2022 Salı Günü Saat 14.00’te yapılacağı bildirildi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER