Serdivan Belediyesi’den Yoğun Kar Mesaisi

Hafta sonu tüm yurtta etkili olan ve şehrimizde de şiddetini arttıran kar yağışı ile birlikte Serdivan Belediyesi ekipleri de karla mücadeleye yoğunluk verdi. 

Serdivan Belediyesi’den Yoğun Kar Mesaisi

Yoğun kar yağışı ve buzlanmaya karşı Serdivan Belediyesi karla mücadele ekipleri açma, küreme ve tuzlama çalışmalarına aralıksız sürdürüyor.

7/24 Görev Başındayız
Ana arterlere ulaşımın rahat sağlanabilmesi için 24 mahallenin tamamında ekiplerin 7/24 görev başında olduğunu dile getiren Başkan Alemdar; yolla ilgili gelen taleplerin yanı sıra özellikle yaşlı, engelli ve bebek sahibi ailelerin acil ihtiyaçları için de kriz merkezinde ve kentbankta personellerin görev yaptığını be gelen her çağrıya cevap verildiğini söyledi.

Alemdar zaman zaman şiddetini ve hızını arttıran; ülke genelinde kara, hava ve deniz ulaşımında aksamalara sebep olan yoğun kar yağışı ile mücadele için 24 saat sahada olmaya devam edeceklerini belirtti.

Önceliğimiz Tedbir
Başkan Yusuf Alemdar bireysel önlemlerin önemine vurgu yaparken, kar lastiği ve zincir bulundurma gibi alınacak basit ama hayati tedbirlerin bu süreci en sağlıklı şekilde atlatmanın önceliği olduğunu söyledi.

Talepler Kriz Merkezinde Değerlendiriliyor
Alemdar tüm talepler için belediyenin 444 54 50 numaralı çağrı merkezinin aranabileceğini belirterek, gelen tüm taleplerin kriz merkezinde anlık olarak değerlendirildiğini ve ivedilikle müdahale edildiğini bildirdi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER