Serdivan Muhtarlarından Başkan Alemdar’a Ziyaret

Serdivan Muhtarları Derneği Başkanı Fikret Can ve mahalle muhtarları Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar'ı makamında ziyaret etti.

Serdivan Muhtarlarından Başkan Alemdar’a Ziyaret

Serdivan Muhtarlar Derneği'nin 3. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden seçilen Başkan Fikret Can, nezaket ziyaretinde bulunduklarını dile getirirken karşılıklı fikir alışverişinde bulunup belediye ile vatandaş arasında bir köprü vazifesi yaparak sorunları birebir ilettiklerini ve Başkan Alemdar’a şimdiye kadar mahallelere yapmış olduğu hizmetler için teşekkür ettiklerini belirtti.

Görüşmede bulunan Sakarya Büyükşehir Eski Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da genel kurul sonucu yeniden başkan seçilen Fikret Can ve dernek yönetimini tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Ziyaret için Dernek Başkanı Can ve mahalle muhtarlarına teşekkür eden Başkan Alemdar, muhtarlarla irtibatın iyi kurulduğu takdirde hizmetlerin de kolaylaşacağını ifade ederek, "Biz belediye olarak hizmet ayrımı yapmadan elimizden geldiğince her mahalleye eşit mesafede hizmet götürmeye çalışıyoruz" diye konuştu.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER