Şerif Ali Kaya Kahveciler Odasına Adaylığını Açıkladı

Ocak 2018 tarihinde yapılacak olan Kahveciler odası, olağan genel kurulunda başkanlık için adaylığını açıklayan Şerif Ali Kaya, ”birçok proje ile esnafımızın her alanda güçlenmesi için çalışacağız ”dedi.

Şerif Ali Kaya Kahveciler Odasına Adaylığını Açıkladı

Kahveci esnaflarıyla Adapazarı Kazımpaşa Mahallesinde bir restoranda bir araya gelen başkan adayı Kaya, esnafla sohbet ederek projelerini anlattı. Başkan adayı Kaya, Sakarya Kahveciler Odası Başkanlığı’nda değişim zamanının geldiğini söyledi. “Güçlü esnaf güçlü yarınlar demektir” diyen Kaya, ”Bir çok güzel proje ile esnafımızın her alanda güçlenmesi için çalışacağız. Sözde değil gerçekten birlik olarak birlikte yönetmek, birlikte kazanmak ve sorun çözen bir birlik olmak için bu yarışta varız” diye konuştu. kocaali

“İddialı Yönetimle Geliyoruz”
851 üyeli kahveciler Odası Başkan adayı Şerif Ali Kaya,” Esnafımızın kazanması ve değişim için bizim kazanmamız şart. Yönetimde değişim zamanı geldi e geçti bile. Bu anlamda samimi olarak desteğinizi bekliyoruz” dedi. Kaya. “Ben ve ekibim esnafımızın çok daha iyi yerlere gelmesi noktasında büyük bir fedakarlık içinde çalışacağız” şeklinde konuştu.

Mehmet KARAKAŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER