SEV Turizm'in eylemi sürüyor

Büyükşehir Belediyesi'nin kendilerine otogardan yer vermediğini iddia eden Sev Turizm, ilginç bir eyleme imza attı. Firma otobüslerini Büyükşehir Belediyesi'nin önüne çekti.

SEV Turizm'in eylemi sürüyor

SEV Turizm kendilerine Sakarya Büyükşehir Terminal'inde yer verilmediğini öne sürerek otobüslerini Büyükşehir Belediyesi'nin önüne çekti. Sev Turizm Sahibi Mehmet Çimşir yaptığı açıklamada; "Bizden fiyat tarifesini yükseltmemizi istediler.Biz buna karşı çıktık. Bizim tek istediğimiz bir şey var. Mahkemeyi kazandık. Büyükşehir'de otogarda bize yer vereceğini söylemesine rağmen bir türlü yer verilmedi. Gidecek yerimiz olmadığı için otobüslerimizi buraya çektik. Bizim tek isteğimiz terminalde bir yazıhane" dedi.

BELEDİYEYLE SORUN YOK
Firma sahibi; "Bizim belediyeyle hiçbir sorunumuz yok içerden bir kişi çıkıp bize burada ne oluyor derdiniz nedir diye sormadı. Belediye başkanı bizimle görüşür oturup anlaşırsa otobüslerimiz alıp gidicez" diye konuştu. Öte yandan bölgeye çelik kuvvet ekipleri sevk edilirken firma sahipleri ile otobüsler arasına girdiler. Olay yerinde hareketlilik sürüyor.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER