Şoför esnafının alın terini korumaya devam edeceğiz

Sakarya Otobüsçüler ve Servis Araçları Esnaf Odası’nın Olağan Genel Kurulu’na katılan Başkan Yüce,

Şoför esnafının alın terini korumaya devam edeceğiz

“Hemşerilerimizin konforlu ve rahat ulaşım ağına sahip olması için sizlerle birlikte mücadele veriyoruz. Diğer yandan direksiyon sallayan, Sakaryalılara hizmet için sermayesini ve alın terini ortaya koyan siz kardeşlerimizin emeklerini korumaya devam ediyoruz. Sakarya Otobüsçüler ve Servis Araçları Esnaf Odası 7. Olağan Genel Kurulu hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği’ne bağlı Sakarya Otobüsçüler ve Servis Araçları Esnaf Odası’nın 7. Olağan Genel Kurulu’na katıldı. AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Sakarya Ticaret İl Müdürü Emre Atmaca, SESOB Başkanı Hasan Alişan ve birçok davetlinin katıldığı kongrede konuşan Başkan Yüce, seçimlerin kazananının her zaman esnaf olmasını dilediğini ve sonuç ne olursa olsun her zaman birlik içerisinde çalışılması gerektiğini ifade etti.

“İşleriniz bereketlenecek kazancınız çoğalacak”
Sakarya Otobüsçüler ve Servis Araçları Esnaf Odası’nın Olağan Genel Kurulu’nda şoför esnafına hitap eden Başkan Yüce, “ Öncelikle Sakarya Otobüsçüler ve Servis Araçları Esnaf Odası 7. Olağan Genel Kurulu’nun hayırlara vesile olmasını dilerim. Malumunuz son yıllarda dünya genelinde etkin olan bir salgınla mücadele ediyoruz. Bu salgın hayatın her alanını etkiledi. Alışkanlıklarımız ve sosyal becerilerimiz değişti. Farklı iş kollarıyla birlikte bu salgından etkilenen bir iş kolu da otobüs ve servis aracı şoförleri, esnafı oldu. Hamdolsun salgın karşısında ülke olarak birlik ve beraberlik içerisinde mücadele ettik. Devletimiz, her konuda vatandaşlarımıza destek oldu. Bizler Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak 7/24 esasıyla bir teyakkuz haliyle mücadele ettik. Sizler salgın karşısında fedakârca gayret gösterdiniz. Çok şükür o günleri yavaş yavaş geride bırakıyoruz. İnşallah bu sabrımızın ve fedakârlığımızın karşılığı olarak işlerimiz bereketlenecek ve kazancımız çoğalacaktır” dedi.

“En iyi hizmet için birlikte çalışmaya devam edeceğiz”
Konuşmasının devamında birlik ve beraberlik vurgusu yapan Başkan Yüce, “Sakarya Büyükşehir Belediyesi olarak hayatın her alanında kimseyi ayırt etmeksizin hemşerilerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Bir yandan hemşerilerimizin konforlu ve rahat ulaşım ağına sahip olması için sizlerle birlikte mücadele veriyoruz. Diğer yandan gündüz gece demeden direksiyon sallayan, Sakaryalılara hizmet için sermayesini ve alın terini ortaya koyan siz kardeşlerimizin emeklerini korumaya devam ediyoruz. Genel kurulumuzun ardından başkanımız ve üyelerimizle birlikte hemşerilerimize en iyi şekilde hizmet etmek adına inşallah hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz. Sakarya Otobüsçüler ve Servis Araçları Esnaf Odası 7. Olağan Genel Kurulu hayırlı olmasını dilerim. Başkanımızı ve yönetimini kutlarım. Başarıları daim olsun dileğiyle sizleri sevgi ve saygıyla selamlarım” diyerek açıklamalarını tamamladı.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER