SUBÜ Futbol Turnuvasında Şampiyon Olanlara Kupaları Verildi

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi tarafından organize edilen Üniversitedeki Öğrenci ve Personeller Arası Futbol Turnuvasını izleyen Vali Ahmet Hamdi Nayir, şampiyon olan takımlara da kupalarını verdi.

SUBÜ Futbol Turnuvasında Şampiyon Olanlara Kupaları Verildi

Vali Ahmet Hamdi Nayir,  final maçlarını SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan eski Yardımcısı, SUBÜ Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan Ali Çelik, SUBÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nevzat Mirzeoğlu, öğretim üyeleri ve öğrenciler ile birlikte izledi.

“Organizasyonda Emeği Geçenleri Tebrik Ediyorum”
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi olarak tüm birimleri kapsayacak şekilde gerçekleştirilen en kapsamlı organizasyonda, dostlukların ve ilişkilerin gelişmesini amaçladıklarını ifade eden SUBÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Sarıbıyık, kendilerini yalnız bırakmayıp, organizasyona teşrif eden Sayın Valimize hasleten teşekkür ettiklerini belirterek, bu organizasyona emek veren, gönül veren öğrencileri, akademisyenleri, idari personelleri ve hakemleri tebrik ettiğini söyledi.

“Sakarya Denince Spor ve Üniversite Aklımıza Gelir”
Sakarya deyince ilk akla gelecek şeylerin başında spor ile üniversitelerimizin geldiğini belirten Vali Ahmet Hamdi Nayir, “Üniversitelerimizin bir spor etkinliğinde bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Gençlerimizin eğitim hayatlarında hatırlayacakları güzel anılardan bir tanesi de bu burada yapmış oldukları maçlardaki mücadeleler olacaktır. Spor; sağlık ve arkadaşlık demektir, aynı zamanda kazanmaya alışmak, kaybetmeye de tahammül etmektir. İnşallah gençlerimiz bu kavramlarla birlikte yetişecekler ve Sakarya'yı da bu güzelliklerle hatırlayacaklar. Burada emeği geçenleri kutlarken, tüm sporcularımızı, teknik heyetleri ve hakemlerimizi de tebrik ediyorum” dedi.

“Şampiyonlara Kupaları Verildi”
Spor Bilimleri Fakültesinde gerçekleştirilen Öğrenci Futbol Turnuvasında Adapazarı MYO şampiyon olurken, Personel Futbol Turnuvasında ise Karasu MYO şampiyonluk kupasının sahibi oldu.

Turnuva sonrası Şampiyon olan takım oyuncularına madalyalarını takıp kupalarını veren Vali Ahmet Hamdi Nayir, tüm sporcuları ayrı ayrı tebrik ederken, hakemlere de plaketlerini verdi.

Sakarya Valiliği Basın Şube

SIRADAKİ HABER