Sun Otel satılığa çıktı

2012 yılında Kocaali Merkez Plajı’nda hizmet vermeye başlayan ve Kocaali turizm bölgesinin standardı yüksek ilk oteli olma özelliğini taşıyan Sun Otel geçtiğimiz hafta içi satılığa çıktı.

Sun Otel satılığa çıktı
banner97
Konu ile ilgili açıklama yapan işletme sahibi Abdullah Şahin ailevi sebeplerden dolayı yurt dışına çıkacakları için işletmeyi satma kararı aldıkların söyledi.

Ticari değil
2012 yılı başlarında düzenlenen törenle hizmete giren ve Kocaali Turizm Bölgesi’nin ilk oteli olan Sun Otel geçtiğimiz hafta içi satılığa çıktı. Konu ile ilgili açıklama yapan işletme sahibi Abdullah Şahin, satış kararının ticari sebeplere bağlı olmadığını ifade etti. Kocaali’de ticaret yapmaktan gurur duyduklarını belirten Şahin, “Elimizden geldiği kadar Kocaali’ye hizmet etmeye gayret ettik. İyi bir profil oluşturduğumuzu düşünüyorum. Satış kararımız kesinlikle ticari nedenlere bağlı değil. Aile olarak yurt dışına Avusturya’ya geri dönme kararı aldık. Bu sebeple sahibi olduğumuz Sun Otel’i satışa çıkardık” dedi.

Görevi bitirdik
Abdullah Şahin açıklamasında “Otelimiz Kocaali turizm bölgesinin ilk oteli. Bizler Kocaali’de ticaret yapmaktan onur duyduk. Kocaali gerek sosyal, gerek kültürel açıdan gelişime açık ve turizm yönü ile deyimi yerinde ise Sakarya’da geleceğin turizm merkezi olmaya aday. Bizler buradaki vazifemizi bitirdik. Ümit ediyorum ki Kocaali başta turizm olmak üzere her anlamda daha da gelişecek. Bizim öncülüğünü yaptığımız otelcilik anlamında ise daha büyük yatırımcıların buraya ilgi göstereceğinden şüphemiz yok. Yerel idare ve yatırımcı ele ele vererek Kocaali’yi daha da büyütecek ifadelerine yer verdi.      

Erman CİNASOĞLU

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2014, 15:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER