TRT HABER Haber Yaptı Kitap Yok Sattı

Sakarya Karapürçek İlçesinde yaşayan yüzde 98 engelli Rukiye Türeyen (38), kullanabildiği tek parmağı olan işaret parmağıyla bilgisayarda kitap yazdı. 2 yıl boyunca pes etmeden kaleme aldığı

TRT HABER Haber Yaptı Kitap Yok Sattı

Sakarya Karapürçek İlçesinde yaşayan yüzde 98 engelli Rukiye Türeyen (38), kullanabildiği tek parmağı olan işaret parmağıyla bilgisayarda kitap yazdı. 2 yıl boyunca pes etmeden kaleme aldığı,  'Kanadı Kırık Meleğin Kanadına Takılanlar' adlı kitabı satışa çıkan Türeyen, in kitapları TRT HABER geçtiğimiz günlerde haber yapınca kitap yok satmaya başladı. Bütün Türkiye’de bir anda kitapçılarda yok satan ,  'Kanadı Kırık Meleğin Kanadına Takılanlar' adlı kitap yayın evi tarafından tekrar basıma girdi. 

HABER-ASLI ÇAM

Yüzde 98 engelli Rukiye Türeyen, kitabımın satılması için uzun zamandır uğraş veriyorduk ve bir anda kitap satışlarımız patladı. Geçtiğimiz günlerde evimize kadar gelen TRT ekipleri benimle ve kitabımla ilgili olarak röportaj yaptılar.  Kitabımın haberi geçtiğimiz günlerde TRT HABER’de yayınlandı, Twitter’de yayınlandı sosyal medyada yayınlandı ve haber çıktıktan sonra binlerce kitabım satıldı. Okurlarımız kitap bulamadığı için tekrar basım evi kitabı basmaya başladı. Kitabım AVM’ lerdeki kitapçılarda satılıyor. Bir anda bu kadar yoğun bir talep olması beni çok sevindirdi.
Benim haberim çıkınca TRT HABER’de ve sosyal medyada hergün yüzlerce kişi kitap almak için beni arıyorlar. Buda beni gerçekten çok sevindirdi. Ben bizimle bu kadar yakından ilgilenen TRT ailesine çok teşekkür ediyorum dedi.

Aslı ÇAM

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2018, 18:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER