Vali Balkanlıoğlu İade-i Ziyaretlere Devam Ediyor

TÜMSİAD Sakarya Şubesine iade-i ziyarette bulunan Vali İrfan Balkanlıoğlu, Adapazarı Şeker Fabrikasında da incelemelerde bulundu.

Vali Balkanlıoğlu İade-i Ziyaretlere Devam Ediyor

Cumhuriyet Başsavcısı Lütfi Dursun ile birlikte Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Sakarya Şubesine iade-i ziyarette bulunan Vali Balkanlıoğlu, Başkan Ahmet Ölmez ve yönetim kurulu üyelerince kapıda karşılandı. 
Sayın Valimizin ziyaretlerinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan Ölmez ile yönetim kurulu üyeleri, derneğin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında da bilgiler verdi. kocaali

Ülkemizin her alanda ilerlemesi için çalışan, üreten tüm sanayici ve iş adamlarımızın devlet olarak her zaman yanlarında olduklarını belirten Vali Balkanlıoğlu, Dernek Başkanı Ölmez ile yönetimine başarılar diledi.

Daha sonra Adapazarı Şeker Fabrikasına geçen ve burada da Fabrika Genel Müdürü Hasan Çapraz ile yöneticiler tarafından karşılanan Vali Balkanlıoğlu, fabrikada şekerin üretim sürecini izleyerek yetkililerden bilgiler aldı. 
Vali Balkanlıoğlu, ziyaretin sonunda ilimizin önemli sanayi kuruluşlarından olan Adapazarı Şeker Fabrikası yöneticileri ve çalışanlarına da başarılar diledi.

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER