Vali Balkanlıoğlu yeni yıla görev başındaki polis ekipleriyle girdi

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, 2017 yılının son gecesinde şehrin giriş noktalarında nöbet tutan polis ekiplerini ziyaret ederek, moral verip yeni yıllarını kutladı.

Vali Balkanlıoğlu yeni yıla görev başındaki polis ekipleriyle girdi

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, 2017 yılının son gecesinde şehrin giriş noktalarında nöbet tutan polis ekiplerini ziyaret ederek, moral verip yeni yıllarını kutladı. Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Türkiş Genel Başkanı Ergün Atalay, Sakarya İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya ile birlikte trafik denetleme, arama ve kontrol noktalarında görev yapan emniyet mensuplarını ziyaret etti. Vali Balkanlıoğlu ilk olarak uygulama noktasında durdurulan vatandaşların yeni yılını tebrik etti. Daha sonra Balkanlıoğlu polis ekipleriyle sohbet ederek yeni yılını kutladı. kocaali

Vali Balkanlıoğlu, Sakarya Eğitim Araştırma Hastanesinde yeni yılın ilk bebeğini karşıladılar. Vali Balkanlıoğlu, İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Aziz Öğütlü, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Cengiz Yiğit, SEÜEAH Doğum ve Çocuk Hastalıkları Bölümünden sorumlu Başhekim Yardımcısı Doç.Dr.M.Sühha Bostancı yeni yılın ilk bebeğini karşıladılar. SEÜEAH’ta ikinci kez çocuk sahibi olan Serap ve Mustafa Şengül çiftinin yeni yılda kız bebek sahibi oldular. Şengül Bebek saat 01.00’da dünyaya gözünü açtı.

Vali Balkanlıoğlu daha sonra Sakarya Emniyet Müdürlüğü’nde 7’24 kayıt altına alınarak kontrol edildiği Kent Güvenlik Yönetim Merkezinde Mobese kameralarını izledi.
Vali Balkanlıoğlu son olarak Sakarya İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Mehmet KARAKAŞ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER