Vali Balkanlıoğlu’ndan SESOB, Baro ve Gaziye Ziyaret

Sakarya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile Sakarya Barosuna iade-i ziyaret gerçekleştiren Vali İrfan Balkanlıoğlu, Gazi Piyade Er Yasin Akbulut’a da geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Vali Balkanlıoğlu’ndan SESOB, Baro ve Gaziye Ziyaret

İlk olarak SESOB’u ziyaret eden Vali İrfan Balkanlıoğlu, memleketimizin bel kemiği esnaf ile sanatkârlarımızın oluşturduğu birliğin faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgiler alırken, geçtiğimiz günlerde ablasını toprağa veren Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan’a da başsağlığı diledi. kocaali
Geçtiğimiz ay vatani görevini yaptığı Şırnak’ın Silopi ilçesinde  bölücü terör örgütü tarafından zırhlı araca yönelik saldırıda yaralanarak sol bacağını kaybeden Gazi Piyade Er Yasin Akbulut’u evinde ziyaret edip geçmiş olsun dileğinde bulunan Vali Balkanlıoğlu, canının her parçasını feda edecek kadar bu Aziz Vatana sevgiyle bağlı Gazilerimiz ve Şehitlerimiz için ne yapsak haklarını ödeyemeyeceğimizi belirtip Devletimizin her zaman Gazi ve Şehit ailelerinin yanında olduğunu da ifade etti.

Sakarya Barosu Başkanı Av. Zafer Kazan’a da iade-i ziyarette bulunan Vali Balkanlıoğlu, hem Baronun 63. yıldönümünü kutladı, hem de adaletin tecelli etmesi ve herkesin hak ettiği sonucu alması için uğraş veren tüm baro camiasına görevlerinde başarılar diledi.
 

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER