Vali Nayir 'den Adapazarı Ve Erenler Belediyelerine Ziyaret

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya’da göreve başlaması dolayısıyla kendisine ‘Hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirenlere iade-i ziyarette bulunmaya devam ediyor.

Vali Nayir 'den Adapazarı Ve Erenler Belediyelerine Ziyaret

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya’da göreve başlaması dolayısıyla kendisine ‘Hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirenlere iade-i ziyarette bulunmaya devam ediyor.kocaali
İlk olarak Adapazarı Belediyesini ziyaret eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, Belediye Başkanı Süleyman Dişli tarafından karşılandı.
Başkan Dişli ziyaretten büyük onur duyduklarını ifade ederken, Vali Nayir de Başkanın şahsında tüm belediye çalışanlarına görevlerinde başarılar diledi.
Daha sonra Erenler Belediyesine iade-ziyarette bulunan Vali Ahmet Hamdi Nayir, Başkan Cavit Öztürk ile makamında bir süre görüştü.

Vali Nayir’i ağırlamaktan memnuniyet duyduklarını ifade eden Başkan Öztürk, ziyaretleri için de teşekkür etti.
Belediyenin çalışmaları hakkında Başkan Öztürk’ten bilgiler alan Vali Nayir, birimleri de gezerek çalışanlara kolaylıklar diledi.
Belediyelerin şehirlerin gelişimi ve kalkınması açısından büyük önem taşıdığını belirten Vali Nayir, kurum ve kuruluşlarımızın işbirliği içerisinde hareket etmesinin önemli olduğunu ifade etti.
 

Sakarya Valiliği Basın Şube

Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2019, 20:48
SIRADAKİ HABER