Vali Nayir’den İade-i Ziyaret

Gün içerisinde tebrik ziyaretlerini kabul eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, bir taraftan da kurum ve kuruluşlara iade-i ziyaretlerine devam ediyor.

Vali Nayir’den İade-i Ziyaret

İlk olarak Büyükşehir Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, Başkan Zeki Toçoğlu tarafından kapıda karşılandı. kocaali
Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyet dile getirirken, Vali Nayir de daha güzel ve daha başarılı hizmetlerin hayata geçirilmesi için yerel yönetimlerle de işbirliği içerisinde olacaklarını söyledi.
Şehrimiz ve Büyükşehir Belediyesinin çalışmaları hakkında Başkan Toçoğlu’ndan genel bilgiler de alan Vali Nayir, daha sonra 7. Komando Tugay Komutanlığına geçti.

Burada Komutanlık Şeref Defterini imzalayan Vali Ahmet Hamdi Nayir, Tugay Komutan Vekili P. Alb. Salih Üstündağ ile bir süre görüşerek, tüm Mehmetçiklerimize asli görevlerinde muvaffakiyetler dilediğini ifade etti.
Vali Ahmet Hamdi Nayir, son olarak Bölge Adliye Mahkemesi Başkanı Nuri Koçer ile Bölge Adliye Mahkemesi Cumhuriyet Başsavcısı Musa Çatal’a iade-i ziyarette bulundu.
Ziyaretten memnuniyet duyduklarını dile getiren Başkan Koçer ve Cumhuriyet Başsavcısı Çatal ile ilimize dair bir süre sohbet eden Vali Nayir, eylül ayında hizmete giren Bölge Adliye Mahkemesine dair de bilgiler aldı.

Sakarya Valiliği Basın Şube

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER