Vali NAYİR’e “Hayırlı Olsun” Ziyaretleri

Haftanın ilk günü çeşitli programlara katılan Vali Ahmet Hamdi Nayir, tebrik ziyaretine gelenleri de makamında kabul etti.

Vali NAYİR’e “Hayırlı Olsun” Ziyaretleri

Adalet ve Kalkınma Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem Yüce, Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ve partililer ile bir süre görüşen Vali Ahmet Hamdi Nayir, seçimlerin ülkemiz ve ilimiz için hayırlı olmasını temenni ederek, nezaket ziyaretleri için de teşekkür etti.
Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan; Anadolu Gençlik Derneği Sakarya Şube Başkanı Hasan Zengin, İstanbul Erzincan Kemahlılar Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Şerafettin Ulutürk ile yönetim kurullarının üyeleri, iş adamları Süleyman Akgün ve Ali Rıza Coşkun ile de bir araya gelen Vali Ahmet Hamdi Nayir, STK’lar ve iş adamlarının her alanda faaliyette bulunmalarının ilimiz adına da büyük önemi olduğunu vurguladı.


SAÜ İşletme Fakültesi Uluslararası Ticaret Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Ahmet Yağmur Ersoy ile Sakarya Hakimi Serpil Ilgın’ı makamında kabul eden Vali Ahmet Hamdi Nayir, Emekli Vali Mehmet Çetin, Mülkiye Başmüfettişi Mehmet Kılıçlar'a tebrikleri ve güzel temennileri için teşekkür ederek ilimiz hakkında bilgiler verdi.

Sakarya Valiliği Basın Şube

SIRADAKİ HABER