Yargı Mensuplarından Vali Nayir'e Ziyaret

Ağır Ceza Mahkemeleri Başkanları ile Hendek Cumhuriyet Başsavcısını makamında ağırlayan Vali Ahmet Hamdi Nayir, 2. İdare Mahkemesi Başkanı Hakan Yumuşak'a da iade-i ziyarette bulundu.

Yargı Mensuplarından Vali Nayir'e Ziyaret

Ağır Ceza Mahkemeleri Başkanları ile Hendek Cumhuriyet Başsavcısını makamında ağırlayan Vali Ahmet Hamdi Nayir, 2. İdare Mahkemesi Başkanı Hakan Yumuşak'a da iade-i ziyarette bulundu.kocaali
Vali Ahmet Hamdi Nayir, kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Sakarya 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Burhan Gündoğdu, 3. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Saim Köroğlu, 4. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Ömer Faruk Kaymaz, 5. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Kamil Kaya, 6. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sinan Kurar ve Hendek Cumhuriyet Başsavcısı Sebahattin Erkaya ile makamında bir araya geldi.
Mahkeme Başkanları ve Başsavcı ile bir süre sohbet eden Vali Nayir, ziyaretleri ve güzel dilekleri için kendilerine teşekkür etti.

Daha sonra Resmi Daireler Kampüsü içerisindeki Adalet Sarayı’na geçen Vali Ahmet Hamdi Nayir, 2. İdare Mahkemesi Başkanı Hakan Yumuşak’a iade-i ziyarette bulundu.
Başkan Hakan Yumuşak, ziyaretlerinden dolayı teşekkür ettiği Vali Ahmet Hamdi Nayir’i makamında ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu belirtirken, Vali Ahmet Hamdi Nayir de Mahkeme Başkanının şahsında tüm yargı mensuplarına görevlerinde başarılar dilediğini ifade etti.
 

Sakarya Valiliği Basın Şube

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 18:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER