Yarınlara olan umudun adı Türkiye’dir

Akyazı’da düzenlenen istişare toplantısında konuşan Başkan Toçoğlu, “Dün Afrin’de ‘Zeytin Dalı’ harekâtı başladı.

Yarınlara olan umudun adı Türkiye’dir

Rabbim ülkemizin sınırlarında oluşturulmak istenen terör kuşağına son vermek amacıyla başlatılan bu hareketta Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun. Şanlı bayrağımız; tarihin farklı dönemlerinde olduğu gibi bugün de yarınlara olan umudun adı olmuştur” dedi. kocaali

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Akyazı Belediyesi tarafından düzenlenen istişare toplantısının kapanış programına katıldı. Kuzuluk Otel’de geçekleşen toplantıda AK Parti Sakarya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa İsen, Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, AK Parti İlçe Başkanı Feyzi Bora, gençlik ve kadın kolları başkanları ile çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

Hizmetler sürüyor
Toplantıda konuşan Başkan Toçoğlu, Akyazı’da hayata geçirilen yatırımlara değindi. Başkan Toçoğlu, “Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla şehir merkezimiz ve 16 ilçede başlattığımız asfalt çalışmalarında Akyazı’da da önemli bir mesafe kat ettik. 2017’de yaklaşık 10 milyonluk asfalt çalışması gerçekleştirdik. Kısa süre önce hizmete aldığımız Akyazı SGM ilçemizin yeni buluşma noktası oldu. Spor kompleksimiz ile de ilçemizin spor geleceğini garanti altına aldık” dedi.

Dik duruşumuz devam edecek
Başkan Toçoğlu, “Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla dün akşam saatlerinde Afrin’de ‘Zeytin Dalı’ harekâtı başladı. Rabbim ülkemizin sınırlarında oluşturulmak istenen terör kuşağına son vermek amacıyla başlatılan bu hareketta Mehmetçiğimizin yar ve yardımcısı olsun. Şanlı bayrağımız; tarihin farklı dönemlerinde olduğu gibi bugün de yarınlara olan umudun adı olmuştur. Bir bütün olarak ülkemizi hedef alan tüm odaklara karşı dik durmaya devam edeceğiz. Dualarımız vatanımız için.”

Davamızı tek tek anlatacağız
Başkan Zeki Toçoğlu, konuşmalarını şu şekilde sonlandırdı: “Ülke olarak çok zor günlerden geçiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız da ülkemizin geleceği için her alanda mücadele ediyor. Bize düşen en önemli görev Cumhurbaşkanımızın yanında olmak ve davaya sahip çıkmaktır. Şimdi önümüzde 2019 seçimleri var. En iyi şekilde bu seçimlere hazırlanacağız. Kapı kapı dolaşacağız. Davamızı anlatacağız. Cumhurbaşkanımıza dönük saldırıları, kumpasları milletimize tek tek anlatacağız. Sandıklara sahip çıkacağız. Çok çalışarak Sakarya’dan, Akyazı’dan güçlü bir destek vereceğiz. Rabbim çalışmalarınızı kolaylaştırsın” diye konuştu.
 

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER