15. Meslek Komitesi Meslek Grubu Üyeleri ile bir araya geldi

SATSO bünyesinde çalışmalarını yürüten Sağlık, Temizlik ve Kozmetik Ürünleri sektörü temsilcilerinin oluşturduğu

15. Meslek Komitesi Meslek Grubu Üyeleri ile bir araya geldi

15. Meslek Komitesi, aylık olağan toplantısını meslek grubu üyelerinin de katılımıyla webinar platformu üzerinden gerçekleştirdi.

2021 yılının SATSO’da üyelerle iletişim yılı belirlenmesi ile birlikte 15. Meslek Komitesi de, çoğu meslek komitesi gibi aylık olağan toplantısında meslek grubundan temsilcileri ağırlamaya başladı. Gerçekleşen toplantıda sektöre ilişkin istişarelerde bulunularak sorunlar ve çözüm önerileri tartışıldı, gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Meslek Komitesi Başkanı Davut Acunman toplantı ardından yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “2021 yılının odamız tarafından üyelerimizle iletişim yılı olarak belirlenmesi toplantılarımıza katılımı daha da motive etmiştir. 15. meslek komitesi olarak temsil ettiğimiz sektöre ait meslek grubu üyelerimiz ile daha öncesinde de sık sık bir araya geliyor ve sektörümüzün geleceği hakkında tecrübelerinden faydalanıyorduk. Alınan karar ile artık meslek grubu üyelerimizi de her ay olağan toplantılarımıza davet edeceğiz. Sektörümüzde birbirinden tecrübeli, uzun geçmişe sahip ve gelişim için çalışmaktan gocunmayan birçok üyemiz var. Onların sayesinde toplantılarımızdan çıkacak sonuçlar daha da verimli çalışmalar yapmamıza olanak sağlayacaktır.” dedi.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER