19. MÜSİAD EXPO Fuarı Dünyaya Açılan Kapımız

Genel Merkez Dış İlişkiler Komisyon Üyesi STK Makine Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Tecelli, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi

19. MÜSİAD EXPO Fuarı Dünyaya Açılan Kapımız

Makine Sektör Kurulu Başkanı Safran Makine Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bektaş, SAMİB Yönetim Kurulu Üyesi FGİ Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Günay Güneş,  Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş TÜYAP Bölge Müdürü Emin Cenk ve Sektör Kurulu Üyeleri toplantı düzenlendi.

Kadir Tecelli şunları kaydetti;  G-20 Ülkeleriyle Ticaretimizi Arttırmalıyız.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ve Sakarya Makine İmalatçıları Birliği (SAMİB)’nin Sakarya’da üretilen makinelerin ve çalışmalarına destek verilmesini gerektiğini dile getirdi. Bunun yanında, G-20 Ülkeleri ile ticaretin geliştirilmesinin önemine, yurtdışında yapılacak MÜSİAD EXPO çalışmalarının desteklenmesinin ticaretin gelişmesine yol açacağına vurgu yaptı. MÜSİAD Genel Merkez’in düzenlediği MÜSİAD Libya Şube açılış törenine katıldıklarını ve Libyalı iş insanlarıyla bir araya gelerek B2B görüşmeleri yaptıklarını dile getirdi. Bunun yanı sıra geçtiğimiz ay MÜSİAD Sakarya’nın düzenlediği Almanya İş Gezisinden de bahseden Tecelli; Almanya’da gerçekleştirdiğimiz fabrika ziyaretleri, Ticaret odası ziyareti ve Ticaret Ateşi ziyaretinde ülkemiz adına olumlu sayılacak görüşmeler gerçekleştirdik. MÜSİAD Hessen üyeleriyle B2B görüşmeleri yaparak ticaret yapma fırsatı bulduk. Bu çalışmalarımıza devam ederek, ilimizin ve ülkemizin ihracatına katkı sağlamaya devam edeceğiz.’ dedi.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER