Anadolu Hayat Emeklilik Müşterileri Artık İşCep’ten Tek Tıkla AHE Mobil’e Geçebiliyor

Bireysel emeklilik ve hayat sigortası sektörünün öncü şirketi Anadolu Hayat Emeklilik, dijital hizmetlerine bir yenisini ekleyerek, İşCep kullanan müşterilerinin şifresiz olarak tek tıkla AHE Mobil’e geçmesine imkan sağlıyor.

Anadolu Hayat Emeklilik Müşterileri Artık İşCep’ten Tek Tıkla AHE Mobil’e Geçebiliyor

Anadolu Hayat Emeklilik, teknolojiye yaptığı yatırımlarla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Türkiye İş Bankası müşterilerinin bankacılık işlemlerini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmesine olanak sağlayan mobil bankacılık uygulaması İşCep’ten, Anadolu Hayat Emeklilik bireysel emeklilik ve hayat sigortası varlıkları da görüntülenebiliyor. Müşteriler, artık tek tıkla şifresiz olarak İşCep’ten Anadolu Hayat Emeklilik mobil uygulaması AHE Mobil’e kolaylıkla geçebiliyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Anadolu Hayat Emeklilik Genel Müdürü Yılmaz Ertürk: Kullanıcı deneyimini kolaylaştıran bir uygulamayı daha hayata geçirdik. “App to app” adı verilen bu teknoloji, grup şirketlerinden ürün satın alan müşterilerin uygulamadan uygulamaya şifresiz olarak rahatlıkla geçmesini sağlıyor. Müşterilerimizin önemli bir kısmı aynı zamanda Türkiye İş Bankası müşterisi de olduğundan hayatlarını kolaylaştıracak bu teknolojik gelişmeyi kullanımlarına sunmak istedik. İşCep’in sigorta/bireysel emeklilik adımından AHE Mobil’e anında geçerek zamandan tasarruf eden müşterilerimiz varlıklarını düzenli olarak takip edebiliyor. Tek tıkla bireysel emeklilik birikimlerine ulaşan müşterilerimiz AHE Mobil’de birikimlerini ve devlet katkılarını görüntüleyerek, katkı payı, ödeme sıklığı ve fon dağılımı değişikliği gibi işlemlerini kolayca yapabiliyor. Üstelik, Türkiye’nin ilk ve tek bireysel emeklilik fon robotu, Fonmatik ROBO hizmetimize de kolayca ulaşabiliyor. Müşterilerimizin geleceklerini kolayca güvence altına alabilmeleri için teknolojinin sağladığı yenilikleri hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi. 

Anadolu Hayat Emeklilik hakkında: 
Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları alanlarında hizmet sunan Anadolu Hayat Emeklilik, 1990 yılında “Türkiye’nin ilk hayat sigortası şirketi” olarak kuruldu. Halka açık ilk emeklilik şirketi olan Anadolu Hayat Emeklilik, hayat sigortaları, bireysel emeklilik ve otomatik katılım toplamında en büyük fon yaratan şirket olma özelliğini taşıyor. Bireysel emeklilik ile otomatik katılım kapsamında yer alan ve sayısı 1,9 milyona yaklaşan tekil katılımcı sayısıyla Anadolu Hayat Emeklilik, sistemdeki lider pozisyonunu güçlendirmeye devam ediyor. Sistemden emekli olan kişi sayısında da lider konumunu koruyan şirket, sistem emeklilerinin %25’ine sahiptir. Genel Müdürlüğü İstanbul'da bulunan şirketin; İstanbul (3), Ankara (2), Adana, Bursa, İzmir, Antalya, Kocaeli ve Trabzon’da Bölge Satış Müdürlükleri ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde şubesi bulunuyor. Anadolu Hayat Emeklilik sayısı 500 olan direkt satış ekibi, 250’ye yakın özel acentesi ve 1.250’yi aşan Türkiye İş Bankası şubesi aracılığıyla hizmet sunuyor.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER