Avansas ilk 2 mağazasını İstanbul’da hizmete açtı

İşyerlerinin alışveriş yeri Avansas, online ticaretin yanında artık fiziksel mağazalarıyla da müşterilerine hizmet vermeye hazırlanıyor.

Avansas ilk 2 mağazasını İstanbul’da hizmete açtı


Avansas’tan Mağazacılık Hamlesi

Türkiye’nin işyeri malzemeleri pazarında en geniş yatırımlı ve organize e-ticaret platformu; ilk 2 mağazasını Mecidiyeköy ve Watergarden AVM’de hizmete açtı.

Kağıt ve kırtasiye malzemesinden temizlik ürününe, gıdadan mutfak gereçleri ve teknolojiye kadar tüm ihtiyaçlara cevap veren Avansas, artık fiziksel mağazalarıyla da tüketicisine hizmet vermeye hazırlanıyor. E-ticaret platformunun ilk 2 mağazası, İstanbul’un en önemli iş merkezlerinden biri olan Mecidiyeköy’de ve Watergarden AVM’de hizmete açıldı.

Koronavirüs tedbirleri nedeniyle kapalı bir organizasyonla gerçekleştirilen açılışta konuşan Avansas Genel Müdürü Sedat Anak, 2009 yılından bu yana Türkiye’de işyeri alışveriş trendlerine yön verdiklerini belirterek, “Avansas olarak ilk 2 mağazamızı aynı gün açmanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. Online alışverişin yanı sıra artık mağazamız aracılığıyla da hizmet vermeye başlıyoruz. Yeni mağazalarımız sayesinde müşterilerimiz tüm işyeri ihtiyaçlarını tek bir satış noktasında bulabilecek ve bu ihtiyaçlar için farklı mağazaları dolaşmalarına gerek kalmadan zamandan tasarruf edebilecek. İlk 2 mağazamız sonrasında mağaza yatırımlarımıza uzun dönemde de devam edeceğiz. Avansas olarak, 5 binden fazla stoklu ürün çeşidi, hizmet verdiğimiz 475 binin üzerinde müşteri sayısı ile Türkiye'nin önde gelen e-ticaret sitelerinden biri olarak online operasyonlarımızı da ayrıca sürdüreceğiz” dedi.

“Yeni mağazalarımızla yeni bir istihdam kapısı açıyoruz”

Gebze deposuna ek olarak yeni mağazalarla satış alanlarının genişlediğini belirten Anak, “Avansas’ın sağladığı doğrudan ve dolaylı istihdam, yeni mağazalarla birlikte artmaya devam ediyor. Yeni mağazalarımızla e-ticaret kanalını tercih etmeyen işyerlerini de kazanarak, işletmelerin tek noktadan tüm ihtiyaçlarını temin etmesine ve maliyetlerini düşürmesine katkı sağlayacağız. Avansas olarak dinamik Türkiye ekonomisinin potansiyeline güveniyor, yatırımlarımıza devam etmeyi planlıyoruz” diye konuştu.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER