Başkan Özen, Müsiad Başkanı Filizfidanoğlu’ nu Ağırladı

Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen, MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, MÜSİAD Gebze Başkanı Serkan Beyaz, MÜSİAD Sakarya Yönetim Kurulu üyesi Yusuf Erkan ve Genç MÜSİAD Sakarya Başkanı Enes Boz’u makamında ağırladı.

Başkan Özen, Müsiad Başkanı Filizfidanoğlu’ nu Ağırladı

Gelecekte devletler değil, şehirler yarışacak 
Başkan Özen; “MÜSİAD dünyanın en yaygın sivil toplum kuruluşlarından biri haline geldi. Gelecekte devletler değil, şehirler yarışacak. Bu anlamda şehirlerimizi markalaştırma konusunda yereldeki komite yapılarımız ve sizlerle birlikte mücadele ediyoruz. Türkiye’nin en önemli işadamları topluluğu, örnek bir STK’dır. İsmail Filizfidanoğlu’na görevinde başarılar diliyorum. Örnek teşkil edecek projelere imza atacağına inanıyorum” diye belirtti. 

Gerek ilçenin kalkınması, gerekse belediyenin projeleri hakkında yapılması gerek çalışmalarla alakalı MÜSİAD olarak kendilerine düşen herhangi bir konu olduğu taktirde seve seve yanlarında olacaklarını ifade eden MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, gösterdiği sıcak ve samimi karşılamalarından dolayı Sapanca Belediye Başkanı Özcan Özen’e teşekkür etti.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER