Boehringer Ingelheim Türkiye’den, Dubai’ye Atama

Boehringer Ingelheim Türkiye’de Kıdemli Finansal Kontrolör olarak görev yapan Özden Tunçkaya, Afrika Bölgesi’ne Finansal Kontrolör olarak atandı.

Boehringer Ingelheim Türkiye’den, Dubai’ye Atama

Boehringer Ingelheim, Türkiye, 29 Eylül 2020 - İnsan ve hayvan sağlığını geliştirme hedefiyle faaliyetlerini sürdüren araştırma ve geliştirme odaklı ilaç şirketi Boehringer Ingelheim Türkiye, 2020 yılında global atamalarına devam ediyor.

Boehringer Ingelheim Türkiye bünyesine Mayıs 2017 tarihinde Finans ve İdari İşler Departmanı’nda Finansal Kontrolör olarak katılan ve son olarak Kıdemli Finansal Kontrolör olarak görev yapan Özden Tunçkaya, 1 Mayıs 2020 tarihi itibarıyla Afrika Bölgesi’ne Finansal Kontrolör olarak atandı. Tunçkaya yeni görevini Dubai’den sürdürecek.

Uzun yıllara dayanan finans tecrübesine sahip Tunçkaya, görev aldığı süre boyunca; Hayvan Sağlığı entegrasyon sürecine büyük katkı sağladı ve planlama, raporlama ve finansal süreç iyileştirmelerinde önemli bir rol üstlendi.

Özden Tunçkaya Kimdir? 
Özgeçmiş bilgisi
Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Özden Tunçkaya, iş hayatına Coca-Cola Türkiye’de başladı. 2009-2011 yılları arasında Garanti Bankası’nda Finansal Analist, 2011-2012 yıllarında ise Vodafone Türkiye’de Kıdemli UFRS Raporlama Analisti olarak çalıştı. Ardından 2012 yılında dahil olduğu Abdi İbrahim İlaç firmasında ise Finansal Raporlama ve Konsolidasyon Analisti olarak 4 yıl görev aldı.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER