CardFinans TarımKart 30 çiftçiye 1.000 TL akaryakıt çeki hediye etti

QNB Finansbank, çiftçilerin tarımsal faaliyetlerine yönelik ihtiyaçlarını karşılamalarına destek olmak için hayata geçirdiği CardFinans TarımKart ile başlattığı kampanya kapsamında 30 çiftçiye 1.000 TL’lik akaryakıt çeki hediye etti.

CardFinans TarımKart 30 çiftçiye 1.000 TL akaryakıt çeki hediye etti

Global gücü ve yaygın şube ağıyla müşterilerine hizmet veren QNB Finansbank, çiftçilere özel hayata geçirdiği CardFinans TarımKart ile 30 çiftçiye 1.000 TL’lik akaryakıt çeki hediye etti. 1 Kasım-31 Aralık 2019 tarihleri arasında CardFinans TarımKart sahibi çiftçiler, toplamda her 1.000 TL alışverişi için bir çekiliş hakkı kazandı. 07.01.2020 tarihinde gerçekleşen çekiliş ile 30 talihli çiftçi 1.000 TL değerindeki akaryakıt hediye çekinin sahibi oldu.

Çiftçiler kazandıkları 1.000 TL değerinde akaryakıt hediye çeklerini şubelerinden teslim alarak en önemli tarımsal girdilerinden biri olan akaryakıt ihtiyacını CardFinans TarımKart’ın hediyesi ile giderdi. 

25 bini aşkın CardFinans Tarım Kart sahibi çiftçi, kartın avantajlarından yararlanmaya 2020 yılında da devam edecek. Çiftçiler, CardFinans TarımKart’larıyla anlaşmalı üye iş yerlerinden yapacakları alışverişlerinde 6 aya kadar faizsiz dönem avantajından yararlanarak, ödemelerini hasat tarihine kadar erteleyebiliyor.

CardFinans TarımKart sahibi çiftçiler, 7/24 tüm QNB Finansbank ATM’lerinden iki yıla varan vadelerle taksitli kredi kullanabilirken ihtiyaç duydukları her an ATM’den Kredili Mevduat Hesaplarına ulaşarak nakit çekim işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Tüm bunlara ek olarak, aylık düzenli geliri olmayan çiftçiler SGK & BAĞ-KUR prim ödemeleri için CardFinans TarımKart ile otomatik ödeme talimatı verebilir, aylık prim borçlarını yılda bir defa hasat tarihinde ödeyebilirler. Ayrıca çiftçiler, düzenli ödeme yaptıkları ana firmalar için Doğrudan Borçlandırma Sistemi (DBS) limiti tanımlayabilir, firmaya özel TarımKart DBS limiti ile ödemelerini gerçekleştirebilirler. 
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER