Genç Bebe: "Misafirlerimizin sağlığı hepimizden daha önemlidir"

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de etkisini sürdürerek insan sağlığını tehdit eden Corona Virüs Covid - 19 nedeniyle, Genç Bebe'de yeni bir karar aldı.

Genç Bebe: "Misafirlerimizin sağlığı hepimizden daha önemlidir"

Tüm mağazalarını ilaçlayarak, dezenfekte eden ve bunu devamlı tekrarkayan Genç Bebe, müşterilerinede kolanya ve dezenfekte ikram ederek, eldiven, maske vermeyi de ihmal etmiyor. Kocaeli'nde 1 ve Sakarya'da da 3 Mağazası bulunan, önceki hafta da Marmara Bölgesi’nin en büyük, bebek, çocuk ve genç Mağazasını Serdivan'da açan Genç Bebe'nin Yönetim Kurulu Başkanı Ali Atalar; "Mağazalarımızda konuk ettiğimiz siz değerli müşterilerimizin ve çalışanlarımızın sağlığı için geçici bir süreliğine mağaza çalışma saatlerinde değişiklik yapmayı uygun gördük. Genç Bebe açılış - kapanış saati 12:00 - 17:00 olarak değiştirdik. Bu süreç boyunca ise sizleri 7 / 24 qüvenle ve sevgiyle online mağazamız www.gencbebe.com.tr adresinde ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Daha sağlıklı ve sevgi dolu yarınlarda buluşmak dileğiyle" diyerek açıklamalarda bulundu. 

Sakarya’nın önde gelen bebe, çocuk ve genç Mağazası Genç Bebe Yönetim Kurulu Başkanı Ali Atalar yaptığı açıklamayla, “Sağlık yetkililerin aldığı tedbirler ve Sayın Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'evinizden çıkmayın' yönlendirmeleri doğrultusunda Genç Bebe olarak, anne ve bebeklerimizin ve çalışanlarımızın hakları konusundaki her zamanki hassasiyetimizle tüm çalışanlarımıza 'evde kalın' talimatına uymalarını istiyoruz. Bu süreç boyunca ise sizleri 7 / 24 güvenle ve sevgiyle online mağazamız www.gencbebe.com.tr adresine bekliyoruz" dedi.

Levent CANDAN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER