İş dünyamızın üretim odaklı çalışmaları şehrimize katkı sağlıyor

Vali Kaldırım ve SATSO Başkanı Altuğ’la sanayi bölgelerine ilişkin gerçekleştirilen toplantıya katılan Başkan Yüce,

İş dünyamızın üretim odaklı çalışmaları şehrimize katkı sağlıyor

“Çevreci bir anlayışa sahip sanayi fırsatlarını şehrimize nasıl kazandırabileceğimizi, sanayi altyapımızı daha güçlü hale nasıl taşıyabileceğimizi ve mevcut OSB’lerimizi nasıl geliştirebileceğimiz üzerine verimli bir toplantı oldu. İnşallah tüm paydaşlarımızla birlikte güçlü sanayisi ile üreten şehir Sakarya iddiamızı her alanda sürdüreceğiz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Vali Çetin Oktay Kaldırım ve SATSO Başkanı Akgün Altuğ ile bir araya geldi. Valilik makamında gerçekleşen toplantıda planlanan Organize Sanayi Bölgelerine ilişkin yapılan görüşmede OSB Danışmanı Hüseyin Ali Osmanoğlu da hazır bulundu. Başkan Yüce, Sakarya'nın yatırımcılar için büyük avantajlara sahip bir şehir olduğunu söyledi.

Üreten şehir anlayışı
Sakarya’nın sanayi gücünün çok büyük bir ivme yakaladığını ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Ekrem Yüce, “Bugün Sakarya Valimiz Çetin Oktay Kaldırım’ın başkanlığında SATSO Başkanımız Akgün Altuğ ile birlikte sanayi odaklı bir toplantı gerçekleştirdik. Çevreci bir anlayışa sahip sanayi fırsatlarının şehrimize nasıl kazandırabileceğimizi, sanayi altyapımızı daha güçlü hale nasıl taşıyabileceğimizi ve mevcut OSB’lerimizi nasıl geliştirebileceğimiz üzerine verimli bir toplantı oldu. Şehrimize sahip olduğu potansiyel ve konumu dolayısıyla yatırımcıların yoğun bir ilgisi var.  İnşallah tüm paydaşlarımızla birlikte güçlü sanayisi ile üreten şehir Sakarya iddiamızı her alanda sürdüreceğiz” dedi.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER