LC Waikiki’den Online Alışverişte 24 Saatte Teslimat Taahhüdü 

Türkiye’nin lider moda perakende markası LC Waikiki, web sitesi üzerinden “Mağazadan Hemen Gelsin” hizmetini hayata geçirdi.

LC Waikiki’den Online Alışverişte 24 Saatte Teslimat Taahhüdü 

Bu yeni uygulamayla ürünlere kolay erişim imkanı sunacaklarını belirten LC Waikiki Mağazacılık Genel Müdürü Berna Akyüz Öğüt, “Yeni hizmetimiz ile teslimat süreçlerini hızlandırarak, müşterilerimizin alışverişlerini kolaylaştırmayı amaçlıyoruz” dedi.Türkiye’nin global arenadaki milli elçisi olarak yola çıktığı ilk günden bu yana, ‘İyi giyinmek herkesin hakkı’ misyonu ile çalışmalarını sürdüren LC Waikiki, müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına yönelik yeni çözümler sunmaya devam ediyor. LC Waikiki Mağazacılık Genel Müdürü Berna Akyüz Öğüt, hayata geçirdikleri “Mağazadan Hemen Gelsin” uygulamasıyla siparişlerin 24 saatte teslim edileceğini belirterek, “Bu uygulamayla müşterilerimizi bekletmeden, en kısa sürede ürünleriyle buluşturmayı amaçlıyoruz” dedi. 

“Mağazadan Hemen Gelsin” uygulaması ile müşteriler, lcwaikiki.com üzerinden teslimat adreslerine en yakın mağazayı seçerek, o mağazanın stoklarından alışveriş yapıyor ve siparişlerini sadece 24 saat içinde teslim alabiliyor. Kargo bekleme süresini kısaltan bu yeni uygulama ile müşteriler yeni ve pratik bir alışveriş deneyimi yaşıyor. Yaklaşık 200 mağazada hizmete alınan “Mağazadan Hemen Gelsin”in geçerli olduğu mağazaların bilgileri lcwaikiki.com’da yer alıyor.
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER