MÜSİAD Sakarya’dan MÜSİAD Düzce ve MÜSİAD Karadeniz Ereğli Ziyaretleri

Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, Başkan Yardımcıları Kadir Tecelli, Yusuf Gökhan Erkan, Ahmet Cihan,

MÜSİAD Sakarya’dan MÜSİAD Düzce ve MÜSİAD Karadeniz Ereğli Ziyaretleri

Yönetim Kurulu Üyeleri, Ertuğrul Kurşun, Eyüp Talha Kocacık, Genç MÜSİAD Başkanı Enes Boz, İhracatı Geliştirme Komisyon Başkanı İsmail Eminler ve Üye İnan Uyanıker, MÜSİAD Düzce ve MÜSİAD Karadeniz Ereğli Şubelerini ziyaret etti.

İlk olarak MÜSİAD Düzce’ye misafir olan Sakarya Heyetini, Düzce Şube Başkanı Vefa Pehlivan ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı. Düzce Şube Başkanlığında gerçekleştirilen ziyarette, Şube çalışmalarının yanı sıra gerçekleştirilmesi düşünülen ortak projeler ve ülke ekonomisi ile birlikte güncel gelişmeler de değerlendirildi.

Rotasını MÜSİAD Karadeniz Ereğli’ye çeviren MÜSİAD Sakarya Heyeti’ni, Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Abdülkadir Çınar ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı. İki şube faaliyetleri ve çalışmaları hakkında bilgi paylaşımı yaparken bölgesel kalkınma projeleri hakkında istişarelerde bulundu.

Ziyaretlerin ardından MÜSİAD Sakarya Başkanı İsmail Filizfidanoğlu, iki Şube Başkan’ına da misafirperverlikleri için teşekkür etti. 
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER