n11.com’dan 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne

Türkiye’nin alışveriş platformu n11.com, 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne özel, patili dostlarımızı mutlu edecek bir kampanya düzenliyor.

n11.com’dan 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne

Patili dostlarımız için 1 kg’lık mama sepette 4 TL

Özel Kampanya
2-4 Ekim tarihleri arasında n11.com’dan yapılan tüm alışverişlerde, 4TL karşılğı satın alınabilecek 1 kg köpek maması, kullanıcılar adına barınaktaki hayvan dostlarımıza bağışlanıyor. Ayrıca kampanya kapsamında Evcil Hayvan Ürünleri kategorisinde tüm n11 üyelerine sepette ek indirim sunuluyor.

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com üyeleri, 2-4 Ekim 2020 tarihleri arasında yaptıkları her alışverişte ihtiyaç sahibi barınak hayvanlarına destek olabiliyor. 4 Ekim Hayvanları Koruma Günü’ne özel düzenlenen bu kampanyada kullanıcılar, diledikleri takdirde Sepetim sayfasında karşılarına çıkan “Sürpriz! Sepetinizden İndirim Çıktı” başlıklı kısımdan barınağa gönderilecek 1 kg’lık mamayı 4 TL’ye satın alıyor.

Yapılan tüm kategorilerdeki alışverişlerde geçerli olan kampanyada kasa önünde 1 kg’lık köpek maması 4 TL, 3 kg Köpek maması 12 TL ve 5 kg köpek maması ise 20 TL olarak satışa sunuluyor. 3 gün boyunca sürecek ve alt limit olmadan yapılan tüm alışverişlerde geçerli olacak kampanyadan alınan köpek mamaları n11 üyeleri adına Yedikule ve Adalar Hayvan barınaklarına bağışlanacak.

Diğer taraftan n11.com üyeleri, 2-4 Ekim tarihleri arasında Evcil Hayvan Ürünleri kategorisinde tek seferde gerçekleştirdikleri 200 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 11 TL, 400 TL ve üzeri alışverişlerinde 22 TL’ye varan sepette ek indirim kazanıyor.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER