NN Hayat ve Emeklilik Desteğin Bizden Check Up ile her zaman sağlığınızın yanında!

NN Hayat ve Emeklilik, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında ‘Desteğin Bizden Check Up’ hizmetini hayata geçirdi.

NN Hayat ve Emeklilik Desteğin Bizden Check Up ile her zaman sağlığınızın yanında!

NN Desteğin Bizden Check Up ile Erken Önlem Alın, Sağlığınız Yerinde Olsun

Yeni ürün ile geniş hastane ağı, SGK anlaşmalı sağlık kuruluşlarında ve doktorlarda geçerli check up hizmeti alınabilir, NN Hayat ve Emeklilik Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatlarından faydalanılabilir.

Dünyanın köklü sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, müşterilerine mükemmel bir deneyim yaşatma amacıyla faaliyetlerini sürdürürken, sektörde yenilikleri hayata geçirmeye devam ediyor. Pandemi döneminde COVID-19 hastalarının tedavi masraflarını Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile teminat kapsamına dahil eden NN Hayat ve Emeklilik, hizmete sunduğu yeni ürünü Desteğin Bizden Check Up ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası müşterilerinin ve sevdiklerinin sağlık kontrollerini gerçekleştirerek, erken önlem almasına imkan sunuyor.

NN Hayat ve Emeklilik, 18 yaş ve üstüne sunduğu Desteğin Bizden Check Up ile Tamamlayıcı Sağlık Sigortası teminatlarına ek olarak geniş anlaşmalı hastane ağı ile check up hizmeti sağlıyor. Dahiliye muayene, EKG, 18 parametrenin kontrol edildiği hemogram, LDL kolesterol, total kolesterol, açlık kan şekeri testlerinin dahil olduğu check up hizmeti kapsamında ayrıca, karaciğer ve böbrek fonksiyon testleri, romatizmal ve enfeksiyon hastalıklar için genel tarama testleri de dahil oluyor.

Check up ek hizmetinden faydalanmak için Net&Risk Destek Hattı aranabilir, bilgi ve randevu alınabilir.

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER