NN Hayat ve Emeklilik’ten sağlığa destek

NN Hayat ve Emeklilik, “Desteğin Bizden Sağlığını Korumak Senden” diyerek ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ kampanyası başlatıyor.

NN Hayat ve Emeklilik’ten sağlığa destek

NN Hayat ve Emeklilik’ten ilk defa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmak isteyen 45 yaş ve altındaki herkes, ‘Yatarak Tedavi Teminatlı’ veya ‘Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatlı’ ürünlerde yüzde 20 indirim avantajına sahip olacak.

Dünyanın en köklü sigorta ve yatırım yönetimi şirketlerinden NN Group bünyesinde faaliyet gösteren NN Hayat ve Emeklilik, sağlık sektöründe yatırımlarına devam ediyor. Aralık 2018’de sunmaya başladığı ‘Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda hizmet ağını genişleten NN Hayat ve Emeklilik, herkes sağlık imkânlarından dilediğince faydalanabilsin diye büyük bir kampanyaya imza atıyor. 

NN Hayat ve Emeklilik, Desteğin Bizden Ferdi Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olmak isteyenler için, 13 Mart 2020’ye kadar ‘Yatarak Tedavi Teminatlı’ ve ‘Yatarak ve Ayakta Tedavi Teminatlı’ ürünlerde yüzde 20 indirim sunuyor.NN Hayat ve Emeklilik’ten ilk defa Tamamlayıcı Sağlık Sigortası sahibi olacak 45 yaş ve altındaki herkes indirimden faydalanabilecek. Başka bir kurumda Tamamlayıcı Sağlık Sigorta’sına sahip olup NN Hayat ve Emeklilik’e geçiş yapanlar da indirim kampanyasından yararlanabilecek.

Desteğin Bizden Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile SGK kapsamında en geniş hastane ağı ile SGK anlaşmalı sağlık kuruluşlarında hizmet veriliyor. 
 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER