Tavuk Dünyası, paket servis hizmetiyle, 2020 yılında da yeniliklerini hız kesmeden sürdürüyor

Tavuk Dünyası sabırsızlıkla beklenen paket servis hizmeti ‘Şeften İste’yi ise Haziran ayında başlattı ve şimdiye kadar yaklaşık 500 bin siparişin teslimatını gerçekleştirdi.

Tavuk Dünyası, paket servis hizmetiyle, 2020 yılında da yeniliklerini hız kesmeden sürdürüyor

Özgün konseptiyle konuklarına ayrıcalıklı bir yemek ve restoran deneyimi sunan Tavuk Dünyası, gerek gerçekleştirdiği yeni restoran yatırımlarıyla gerekse de başlattığı paket servis hizmetiyle, 2020 yılında da yeniliklerini hız kesmeden sürdürüyor. Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu, açıklamalarına, 2020 yılının kısa bir değerlendirmesini yaparak ve Mart ayından bu yana yaşanan COVID 19 pandemisinin etkileri ile bunlar kapsamında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek başladı.

Pandemi sürecinde ekosistemimize sürdürülebilir bir katkı yaratmaya odaklandık 
Volkan Mumcu pandemi sürecini nasıl yönettiklerini şöyle aktardı: ”Büyük bir belirsizlik ortamını da beraberinde getiren pandemi süreci, farklı birçok sektörü ve işletmeyi çeşitli şekillerde etkiledi. Biz ise bu süreçte, özellikle ekonomiyi nasıl destekleyebilir; kendi ekosistemimiz içinde nasıl sürdürülebilir bir katkı yaratabiliriz konusuna odaklandık. Bu bakış açısıyla yatırımcılarımızla olan şeffaf iletişimimizi hiç kesmedik. Finansal sürdürülebilirliklerini desteklemek adına ise farklı uygulamaları hızlıca hayata geçirdik.” 
Haziran ayından itibaren yeni restoran açılışlarına tekrar başladıklarını da sözlerine ekleyen Volkan Mumcu, yılın başından bugüne kadar 11 şehirde 15 yeni restoran açtıklarını, 2020’yi ise kalan dönemde açılacak yaklaşık 10 yeni restoran ile birlikte, toplamda 232 restoran ile kapatmayı hedeflediklerini söyledi ve “Türkiye’nin en hızlı büyüyen restoran zinciri olarak, yaptığımız yatırımlarla ve yeniliklerle şirketimizi sadece 8 yıl içinde global markalarla aynı ligde yarışan bir ‘Türk Markası’na dönüştürdük. Pandeminin oluşturduğu tüm zorlu koşullara rağmen 2020 yılında da bir yeniliğe daha imza attık ve uzun zamandır beklenen paket servis hizmetimiz Şeften İste’yi de tüketicilerimizle buluşturduk.” diye ekledi.

Lezzetlerimizin tutkunlarına Tavuk Dünyası’nın Akılalmaz Lezzetlerini “Şeften İste”yin dedik...
Lansmanını gerçekleştirdiğimiz paket servis hizmetinin aslında uzun zamandır gündemlerinde olduğunu belirten Volkan Mumcu “Paket servis için hazırlıklarımız 2019 yılının başından beri devam ediyordu. Gerek paketimizin tasarımı, gerekse de iletişim ve hizmet kanalları gibi birçok ayrıntı üzerine çalışmalar büyük bir titizlikle yapıldı. Çünkü restoran, lezzet, sunum tarafındaki kalitemizi ve ayrıcalıklı konseptimizi aynen paket servise de taşımayı hedefliyorduk. Tıpkı uzun tabak konseptinde olduğu gibi; tavuk, makarna ile salatanın birbirine karışmaması; yemeklerimizin tüm tazelik ve lezzetini koruyacak şekilde sunulması çok önemliydi. Tüm bu beklentilerle, paketlerimizi istenirse makarna ve tavukların mikrodalga fırında ısıtılabilmesine olanak sağlayan ve salata bölümünden kolaylıkla ayrılabilen bir özellikte esneklikte tasarladık. Büyük bir mutlulukla da söyleyebilirim ki bu tasarımımızla da müşterilerimizden oldukça olumlu geri dönüşler almaktayız.” diye açıkladı.
Haziran’dan bu yana yaklaşık 500 bin sipariş, en çok sipariş ise İstanbul, İzmir ve Antalya’dan
Açıklamalarının sonunda paket servis operasyonlarının bir değerlendirmesine de yer veren Tavuk Dünyası CEO’su Volkan Mumcu; “Şeften İste paket servis hizmetimizi, akılalmaz lezzetlerimize erişim tarafında oluşturduğumuz yepyeni bir kanal olarak görüyoruz. Çünkü bu kanalı oluştururken, konuklarımızın restoranlarımızın dışında, bulundukları yerlerde de lezzetlerimizin tadını çıkarmalarını sağlayacakları bir dünya ve deneyim yaratmak istedik. 
Haziran ayı ile birlikte Web'den İste, Cepten İste, Tabletten İste! İstediğin Yere Gelsin! diyerek başlattığımız Şeften İste paket servisimizle Haziran ayından bugüne, yaklaşık 500 bin siparişi,  lezzet tutkunlarının kapılarına teslim ettik. En çok siparişi İstanbul, İzmir, Antalya’daki lezzet severlerden alırken; Şeften İste üzerinden en çok talep gören lezzetimiz ise ödüllü ürünlerimizden Kekiklim oldu. 2021’de de kendimize özgü farklıklarla daha da geliştireceğimiz Şeften İste servisimizin yanı sıra açacağımız yeni restoranlarımız, farklı alanlarına yapacağımız çeşitli yatırımlarla birlikte kesintisiz büyümemizi sürdüreceğiz.” diyerek sözlerini tamamladı.
  

 

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER