Vodafone’dan 1.000 aileye iftar yemeği

Vodafone Türkiye, iftar yemeği geleneğini bu yıl Türk Kızılay’ın evlere iftar hizmetine destek vererek hayata geçirdi.

Vodafone’dan 1.000 aileye iftar yemeği

Türk Kızılay, Vodafone’un desteğiyle Ankara’da 1.000 ailenin evine iftar yemeği ulaştırdı.

 Vodafone Türkiye, iftar yemeği geleneğini bu yıl da devam ettirdi. Vodafone, koronavirüs tedbirleri kapsamında bu yıl iftar yemeklerini ihtiyaç sahiplerinin evlerine taşıyan Türk Kızılay’ın bu hizmetine Ankara’da 1.000 aileye iftar yemeği verilmesini sağlayarak destek oldu. Türk Kızılay, Vodafone desteğiyle hazırlanan iftar menülerini servis araçlarıyla ev ev dolaşarak ihtiyaç sahiplerine ulaştırdı.

Ramazan ayında toplumsal birlik, beraberlik ve dayanışmanın en güzel örneklerinin iftar sofralarında sergilendiğine inandıklarını belirten Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Hasan Süel, şunları söyledi:
“Toplum olarak birlikte hareket etmemiz, her zamankinden daha fazla dayanışma içinde olmamız, empati kurmamız, birbirimize yardım etmemiz ve destek vermemiz gereken bir dönemdeyiz. Alınan tedbirlere uymamız, bu tedbirleri destekleyen ek çabalar içinde olmamız çok önemli. Türk Kızılay bu yıl koronavirüs tedbirleri kapsamında iftar yemeklerini ihtiyaç sahiplerinin evlerine ulaştırıyor. Vodafone Türkiye olarak, bu anlamlı hizmete Ankara’da 1.000 aileye iftar yemeği verilmesini sağlayarak destek olduk. Bu vesileyle, vatandaşlarımızın Ramazan coşkusuna ortak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Kocaali Haber

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER