15 Temmuz’u Unutmayacağız, Unutturmayacağız

Başkan İspiroğlu; “15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız. 15 Temmuz milletimiz açısından kararlılıkla gösterilen büyük bir zafer, vatanımıza göz diken hainler için de büyük bir hezimet olarak sonsuza kadar akıllarda kalacaktır” dedi.

15 Temmuz’u Unutmayacağız, Unutturmayacağız

11-15 Temmuz tarihleri arasında Sakarya Demokrasi Meydanında düzenlenecek olan 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinliklerinin ilk gününe İl ve İlçe protokolleri ile birlikte katılan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “15 Temmuz bu vatana, bu millete yapılmış hain bir girişimdir. Milleti yok etmeye yönelik alçakça bir kalkışmadır. Bunu bu millet affetmeyecek. Sakarya Demokrasi Meydanında, 11 Temmuz gecesi başlayan etkinliklerimize halkımızın yoğun ilgi gösterdiğini görüyoruz. 15 Temmuz Cumartesi gününe kadar sürecek olan Demokrasi nöbetlerimize halkımızı bekliyor ve tüm vatandaşlarımızı Sakarya Demokrasi Meydanında yapılacak demokrasi nöbetimize davet ediyorum” dedi.

“15 Temmuz’u Unutmayacağız, Unutturmayacağız”
Vatana ihanet eden maşaların hukuk önünde en ağır şekilde hesap vereceklerini söyleyen Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız. O gece Vatanımıza, hain kalkışma sonucu yapılan ihaneti ve bu ihanetin mensuplarını hiçbir zaman unutmayacağız. Ülkemize yapılan kalleşliği unutmayacağımız gibi o hain gecede, ne Ana-Babasını, ne Eşini-Çocuğunu ne de kendi canını düşünmeden, tek derdi Vatanı olan Kahramanlarımızı da hiçbir zaman unutmayacağız. Bu ihanetin maşası olan vatan haini kalleşler hukukun önünde en ağır şekilde hesaplarını veriyorlar, vermeye devam edecekler" dedi.

SBB Basın Şube Müdürlüğü

SIRADAKİ HABER