“2. Ziyaret Çevre ve Şehircilik Bakanlığına”

Ankara’da Bakanlık ziyaretlerini sürdüren Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının ardından ikinci ziyaretini Çevre ve Şehircilik Bakanlığına yaptı.

“2. Ziyaret Çevre ve Şehircilik Bakanlığına”

Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Erbatan eşliğinde, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Naci Bostan’ı ziyaret eden Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, ilçenin kentsel dönüşüm alanları ve kent estetiği konularını Naci Bostan’a aktardı.
Ankara temasları ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “İlçemiz Karasu için atılması gereken her türlü adımı Ankara nezdinde atmaya gayret gösteriyoruz. İlk ziyaretimizi Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığımıza yaptıktan sonra ikinci ziyaretimizi ise Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza yaptık. İkinci ziyaretimizde Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Naci Bostan ile bir araya gelerek ilçemizin kentsel dönüşüm alanları ve kent estetiği konularını görüşüp çeşitli fikir alış verişlerinde bulunduk. Şükürler olsun ki ilçemiz adına yaptığımız görüşmelerin hepsinden de olumlu sonuçlarla dönüyoruz” dedi.


 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER