ASKF’den, Başkan İshak Sarı’ya Ziyaret

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Yaşar Zımba ve yönetim kurulu üyeleri Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı’yı ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

ASKF’den, Başkan İshak Sarı’ya Ziyaret

Başkan Sarı’ya düzenlenen ziyarete, Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba, Başkan Vekili Hasan Özkan, Mehmet Demir, Necmettin Koçak, Uğur Kobaş ve Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir katıldı.

Belediye Başkanı İshak Sarı’ya başarılar dileyen heyet, il genelinde amatör spor ile ilgili yaptıkları ve yapacakları projeleri aktardılar. Ziyaretle ilgili açıklamada bulunan Zımba; “Sayın Karasu Belediye Başkanımız İshak Sarı’ya Yönetim Kurulumuz ile ziyaret düzenledik. İl genelinde devam eden çalışmalarımızı anlattık. Birlik ve bütünlük içerisinde çalışarak Sakarya’daki amatör spora hep birlikte destek vereceğiz” dedi. 

Yaşar Zımba ve Yönetim Kuruluna düzenledikleri ziyaretten dolayı teşekkürlerini sunan Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan uzak durması için önemli olan başlıklardan biride spordur. Gençlerimizin bedensel ve ruhsal gelişimi için sporun çok büyük önem taşıdığı yadsınamaz bir gerçektir. Amatör sporlar başta olmak üzere ilçemizde spor adına yapılan tüm çalışmalara imkânlarımız ölçüsünde destek sunacağız. Ziyaretlerinizden dolayı teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim” dedi.
 

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER