Balıkçıların sorunları dinlendi

Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı İshak Sarı BMC şantiyesini, Karasu Limanına ve Yenimahalle’de bulunan su ürünlerine ziyarette bulundu.

Balıkçıların sorunları dinlendi

Cumhur İttifakı Ak Parti Belediye Başkan Adayı BMC şantiyesini, Karasu Limanına ve Yenimahalle’de bulunan su ürünlerine ziyarette bulundu.
31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarını sürdüren İshak Sarı BMC, Liman ve su ürünlerine bir takım ziyaretlerde bulundu. İlk durağı BMC şantiyesi olan İshak Sarı BMC genel proje direktörü Özer Tatar ve şantiye şefi Ahmet Torpil’le bir araya geldi. Ardından Karasu limanına geçen Sarı burada ise Liman müdürü Gökçen Erdem’i ziyaret etti. Son olarak Yenimahalle’de bulunan su ürünlerine ziyarette bulunan İshak Sarı’ya Yenimahalle ziyaretinde Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz, Mahalle Başkanı Ali Beyaz’da katıldı. Milletvekili Ali İhsan Yavuz ve ekibiyle Su Ürünleri Başkanı Mehmet Sezer ve Ali Karaman’ı ziyaret eden Belediye Başkan Adayı İshak Sarı, balıkçıların sorunlarını dinledi. BMC’nin ve Limanın Karasu’nun geleceği için çok önemli olduğunu belirten İshak Sarı bu ziyaretlerin ardında mahalle ziyaretlerine devam etti. kocaali

 
 

Aykut TİRYAKİ

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 18:03
SIRADAKİ HABER