Başkan İshak Sarı, Çalışma Alanlarında Kapsamlı İncelemede Bulundu

Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, İlçenin birçok bölgesinde ekipler tarafından yürütülen çalışmaları yerinde inceleyerek teknik personellerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Başkan İshak Sarı, Çalışma Alanlarında Kapsamlı İncelemede Bulundu

Kış mevsiminin ardından hava sıcaklıklarının mevsim normalleri üzerinde seyretmeye başlamasıyla beraber, Karasu Belediyesi’nin sahada görevli ekipleri çalışma temposunu arttırdı. İlçe genelinde birçok hizmeti başlatan ekipler çalışmaları kısa sürede tamamlayıp vatandaşların hizmetine sunmayı planlıyorlar. 

“Altyapı Çalışmalarına Önem Veriyoruz”
“Bu Şehir için gece gündüz demeden çalışıyoruz” diyen Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı; “Şehrimizin dört bir yanında Karasu için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. Bugün Kuzuluk Mahallemizde, Kazım Karabekir caddesi ile Mevlâna caddesini birbirine bağlayan 1013, 820 ve 821 nolu sokaklarımızda beton yol öncesi zemin söküm çalışmalarımızı inceledik ve çalışma arkadaşlarımızdan proje ile ilgili bilgi aldık. Buradaki incelemelerimizin ardından İlçemiz merkezinde otopark sorununu gidermek üzere ilk projemiz olan Pazaryeri otopark alanımızda devam eden zemin çizgi çalışmalarını inceledik. Belediye Başkan Yardımcımız Hilmi Erbatan, Meclis Üyelerimiz Abdulkadir Şamlıoğlu ve Zekeriya Durmaz ile birlikte Karadeniz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi çevresinde sıcak asfalt öncesi tamamlanan altyapı ve zemin düzenleme çalışmalarını takip ettik. Şehrimizin her noktasında altyapı çalışmalarına önem verdiğimizi her fırsatta dile getiriyoruz. Bir diğer hizmetimizi de Dörtyol ışıklar bölgesi çevresinde başlattık. Burada da zemin düzenleme çalışmalarımızın sonuna geldik. En kısa zamanda sıcak asfalt çalışmalarımızı başlatarak bu bölgeyi halkımızın hizmetine sunacağız. Ve son olarak projelerimizin göz bebeği Sahil Doğu Karadeniz projemizde yol çizgi, yönlendirme ve boyama çalışmalarını inceledik. Karasu için çalışıyoruz, Karasu için üretiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER